Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem w sumie czego oczekuję, pisząc to wyznanie bo i tak zdaje sobie sprawę, że już nic nie pomoże xD

Moim problemem jest to, że w ogóle nie mam znajomych, nie ma ani jednej osoby z którą sobie rozmawiam na messengerze, spotykam się, wysyłałam memiki, chodzę do kina czy na pizzę. W czasach szkolnych nie miałam zbytnio koleżanek, raczej byłam osobą zamkniętą w sobie i wstydliwą, nieposiadającą żadnej siły przebicia w grupie. Na studiach bylo lepiej, miałam znajomych, zawsze było z kim pogadać, wyjść, pośmiać się, ponarzekać przed egzaminem itd. Jak studia minęły to znajomości zniknęły razem z nimi jak bańki. Pierwsze 2-3m po studiach jakieś rzadkie rozmowy, mówienie że trzeba się umówić na spotkanie do którego nigdy nie dochodziło itd. a potem już cisza w eterze i tak od 2 lat.

I tak się kręci ten krąg #!$%@? :( #przegryw

Nie czuję się samotną osobą, zawsze uważałam mojego #niebieskiepaski za najlepszego przyjaciela i tak jest. Przychodzą jednak takie momenty, że chciałoby się porozmawiać przez chwilę z kimś innym, z inną babką o babskich sprawach, a tu się nagle okazuje, że nie ma do kogo gęby otworzyć :(
Już nie wiem naprawdę czy to ze mną jest coś nie tak, gdzie popełniłam błąd w ciągu życia, że wylądowałam w tym miejscu.

Chciałabym to zmienić, zaprzyjaźnić się z kimś. Czy to jest w ogóle możliwe, żeby mając prawie 30 lat znaleźć koleżankę? Gdzie i jak, żeby nie wyjść na creepa? Znajomych z pracy nie mam bo pracuję sama, pracuję sporo i codziennie poświęcam dodatkowe kilka godzin na doszkalanie się. Jeśli coś robię typu jazda na rowerze, wycieczki czy wyjścia to tylko z partnerem (on znajomych też nie ma tu żadnych bo przeprowadził się dla mnie do innego miasta i pracuje zdalnie, więc nie ma możliwości, żebym się wkręciła w jego paczkę). Zainteresowania mam takie, że robi się to w domu samemu i nie ma żadnych spotkań/zlotów itd.
Serio, nie mam żadnej szansy na poznanie kogokolwiek gdziekolwiek. It's over dla mojego życia towarzyskiego.

Może za kilka lat jak zrobimy kaszojada to sobie poznam jakąś inną madkę na placu zabaw :( Przykre to wszystko :(

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f33fe6072fc8000a3ae47b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Najprostszą drogą do spotkania różnorodnych ludzi jest chyba wykoppiwo. Zawsze możesz pójść i nigdy nie wrócić jak ci nie przypasują.

Jak sama nie zaczniesz szukać to raczej nic się nie zmieni.

Ja kiedyś wylądowałem w firmie gdzie było mnóstwo ludzi w wieku emerytalnym i sam po roku byłem mentalnym emerytem, któremu się nic nie chce. Dopiero jak zmieniłem firmę, gdzie było trochę ludzi w moim wieku lub młodszych to odżyłem
Tytanowy_Lucjan - @AnonimoweMirkoWyznania: Najprostszą drogą do spotkania różnorodnyc...

źródło: comment_1626588885LmewOsEpZflCXmmRCzaZP8.jpg

Pobierz