Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwaga, wielu Mirkom to się może nie spodobać, bo post będzie z pozycji bardziej #redpill niż #blackpill.
Do 29 roku życia nigdy z nikim nie byłem, żadnego pierwszego pocałunku, trzymania za rękę, nic. Wygląd i genetyka its over? Nie… Konserwatywne domostwo. Czyli tego nie, przed ślubem nie, nic. Cały okres dorastania żadnego doświadczenia, spławiania prób nawiązywania związku z powodu wewnętrznej blokady. W wieku 27 lat miałem kryzys, nagle mając przed oczami co mnie ominęło. Widok nastoletnich par był gehenną, patrząc w lustro widziałem zmarnowaną szansę,a nie brak szansy.
Pół roku temu chciałem w końcu przed trzydziestką kogoś poznać. I nie tak jak smęcą ludzie od #blackpill jakieś osiemnastonastolatki. Sorki, ale dla mnie taka różnica wieku to kosmos, nie zamierzam gadać o tiktoku.
Poznałem trzy osoby: od 24 lat do 27. Na początku było świetnie, rozmowa była bardzo przyjemna, czułem radość. Ale za każdym razem… wszystko zaczynało gasnąć kiedy temat schodził na kwestie osobiste, sentymenty, styl życia. Rozmowy przestawały się kleić, uśmiechy były coraz bardziej sztuczne. Zrozumiałem jedno: jeśli masz powodzenie i tak aby być z kimś w związku musisz założyć maskę. Maskę innej osoby. Przy dziewczynie/kobiecie nie możesz być niedojrzały, sentymentalny, pielęgnować pasje z okresu dorastania. Jak już cię chce masz być typowym chłopem dojrzałym dorosłym, który nie ma prawa do depresji, zbierania np. figurek, trzymania stosów gier.
Każde poznanie kończyło się dwoma, trzema spotkaniami.
Nie dajcie się, świat to nie komedie romantyczne, to co widzicie na ekranie. Możecie mnie wyzywać, że sieję cope, ale prawdą jest, że jak ktoś z wami będzie chciał być zaczną się inne schody. Nie chcę już nawet przelotnego spotkania, nie istnieje dla mnie świat, w który wierzyłem.

#blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki, #milosc #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f271cb072fc8000a3ae2f6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

I nie (...) jakieś osiemnastonastolatki. Sorki, ale dla mnie taka różnica wieku to kosmos, nie zamierzam gadać o tiktoku.


Wychodzi na to, że postawienie sprawy jasno byłoby lepszym wyjściem. Do łóżka żadnej z którymi się spotkałeś nie chciałeś zabrać tylko wolałeś gadać na spotkaniach; więc w sumie co za różnica czy o tiktoku czy innych bzdurach? A kosmos to zobaczysz jak porównasz ich oczekiwania z tym kim jesteś
♪~(
@AnonimoweMirkoWyznania: Po dwóch próbach się poddajesz? Przecież jesteś młody. Wbrew pozorom jesteś w idealnym wieku wg wielu dziewczyn - praca, ogarnięcie, decyzyjność. Młode dziewczyny właśnie to lubią i też dałbym im szansę. Nie zakładaj, że osoba z którą się dogadasz musi być w jakimś tam wieku, zdziwiłbyś się. Masz zryty beret wykopem jeśli myślisz, że młodzi ludzie teraz to tylko titok itd.. Mam dużo młodszą dziewczynę i taka nie jest. Mamy
miauopadacianiepadatu: Jeszcze nie słyszałem żeby ktokolwiek wyrwał dziewczynę na kolekcję figurek albo gier, jak sobie zrobiłeś z tego sens życia i codziennie pucujesz swoje figurki albo układasz kolekcję gier całe popołudnia to nie oczekuj że ludzie młodsi będą chcieli z tobą przebywać dłużej bo jesteś zamulaczem, odkurzaczem energii dla siebie i dla innych. Ludzie chcą się ruszać, chcą się śmiać, bawić, a nie zamulać, przebywać z takim drugim ich dziadkiem. Musisz
musisz założyć maskę. Maskę innej osoby. Przy dziewczynie/kobiecie nie możesz być niedojrzały, sentymentalny, pielęgnować pasje z okresu dorastania.


@AnonimoweMirkoWyznania: bzdura. Ty nie masz zakładać maski tylko masz być dojrzały i twardy a nie #!$%@? małym chłopczykiem którego nikt nigdy nie kochal więc ucieka w gierki czy klejenie modelów. Jak wolisz być cipką to daruj sobie udawanie że nie jesteś bo po co męczyć siebie i ją
OP: @alaerion Jest też inny problem. Wygladam na dużo młodszego niż jestem. Czasami myślą, że mam 17-19 lat. Jestem bardzo szczupły, delikatne rysy wtarzy i budowa. Czasami ciut młodsze uważają, że za młodo dla nich wygladam i... czują się pzrez to same starawe. Np owa 27 latka z mojego posta Pamiętam o tym co napsiałem w poście. Cały okres dojrzewania byłem w konserwatywnym domu. Nie mówię, że ultra surowym, ale tak
@AnonimoweMirkoWyznania: wyglądanie młodo przedstawiasz sobie jako wadę? Idź może do psychologa płatnie pogadać bo to co piszesz nie ma sensu. Człowieku ile bym dał za wyglądanie młodo, bo jestem łysy jak kolano, ale nie rozpaczam nad tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja jest 11 lat młodsza, i nie narzekam. Tez widziałem te spojrzenia innych dziewczyn w jej wieku zanim ja poznałem, i tez nie chciałem takiego związku,
@alaerion: wielu mających więcej niż 25 lata chciałoby mieć za dziewczynę 18 latkę,zwłaszcza jeśli będąc samemu nastolatkiem nie mieli dziewczyny . Ale jak się ma więcej niż 25 lat to nie jest o to łatwo. Teraz 18 letnie dziewczyny mają ogromny wybór wśród rówieśników lub 2-3 lata starszych. Trzeba szukać takich ,które lubią starszych o więcej niż 3-4 lata a o to nie jest łatwo.
@Edenes: no dlatego pisałem, że może warto zmienić otoczenie, bo np w takiej Warszawie jest do tego więcej facetów ogółem, dochodzą jeszcze ludzie zza granicy - ale w Poznaniu czy Gdańsku już może być lepiej. Albo zmiana zainteresowań na takie, w których siedzi więcej dziewczyn.