Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Jestem całkowicie nieasertywny wobec kobiet. Od roku jestem w związku z pierwszą dziewczyną w moim życiu (lvl26 here) i robię wszystko, co ona mi każe, nawet jeśli mi się to nie podoba i mnie upokarza. Tak boję się zostać sam i że już nikogo nie znajdę. Np. ona mi każe mówić samemu o sobie w trzeciej osobie, co jest bardzo głupie, no ale to robię. Nazywa mnue "Echo". I dla przykładu, gdy idę do sklepu to za każdym razem mam jej zadeklarować "Echo idzie do sklepu". Albo "Echo rozmawiał właśnie z ojcem". Ona ma takie odpały, a ja się podporządkowuję. Nie wiem jak z tego wybrnąć, jak powiedzieć "nie". A niby proste, bo nie mieszkamy razem i nie mamy zobowiązań. Paraliżuje mnie strach przed samotnością. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Echo prosi o radę i pomoc.
#vejt #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazek #przegryw #zalesie #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ed493891a69a000ab9586d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23