Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie stoję przed wyborem ścieżki zawodowej.
Lvl 32. Ukończone studia techniczne inżynierskie na dwóch fakultetach. Obecnie praca na produkcji i raczej brak możliwości rozwoju. Praca na zmiany, świątek, piątek, nocki, święta, w bardzo małym zespole z osobami typu aeoaeeee, flaszka, nie chce mi się robić, jestem tu tylko po pieniądze, nie wywyższaj się swoim wyksztalceniem. Praca bardzo mało obciążająca psychicznie, wychodzę i niczym się nie przejmuje. Obecna praca jest znacznie później moich kwalifikacji.
Pojawiła się okazją do zmiany stanowiska. Praca przy biurku od 7 do 15, praca z kadrą inżynierska, kierownikami ludzi z produkcji, dość mocno obciążająca psychicznie, z perspektywami rozwoju, nagrodami za inicjatywy. Jedyne problemy to mój kredyt na mieszkanie i zarobki które na początek były by takie same.
Co byście brali na moim miejscu - zostać tu gdzie jestem nie wykorzystując pełni potencjału i byc człowiekiem bez ambicji czy zrealizować swoje ambicje i ryzykować że nie wyjdzie w nowej pracy a ja zostanę z kredytem. #anonimowemirkowyznania #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6185fae4a3c000a40526b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13