Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #pracbaza #urzedasstory #bekazpodludzi
Jezu jak mnie #!$%@?ą Ci ludzie to jest masakra.
Pracuje jako urzędnik i przez 8 godzin pracy mam styczność z petentami, którzy podpisują się na dokumentach.

Sto razy proszę i tłumaczę.
I powiedzcie mi ile taki podczłowiek zaoszczędzi swojego czasu jak napiszę:

- 11.4.21 zamiast 11.04.2021
- Nowy S zamiast Nowy Sącz
- parafka zamiast czytelnego podpisu (na wniosku jest napisane czytelny podpis)
To są ludzie jak ich poproszę to poprawią, ale lwia część tych zwierząt będzie się #!$%@? kłócić.

- wszędzie piszę taką date.
Tak ?
21 rok proszę Pana był 2000 lat temu
- Nowy S to przecież skrót od Nowy Sącz
no pierwsze słyszę
- wszędzie się tak podpisuje i niema problemu
ale proszę Pani w ustawie jest jasno napisane, że żeby załatwić sprawę należy złożyć własnoręczny czytelny podpis wnioskodawcy (czytam jej ustawę)

A ci #!$%@? debile zamiast to poprawić i mieć w piździe to się będą pół dnia doktoryzowali i #!$%@?.

Ja nie wiem co wy zrobicie z tym wszystkim zaoszczędzonym czasem, który wam został przy pisaniu daty w skrócie. Chyba zatrudnicie się na dwa etaty w trój zmianówce.

Dobrze że jeszcze, że przy wypełnianiu danych nie piszecie zamiast np. Andrzej Nowak to AN albo And Now

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6cfa7ae4a3c000a405386
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze ze nie pisza NS zamiast Nowy Sacz. Albo KNS - od rejestracji.
W prywatnych rozmowach z lenistwa pisze tez NS albo KNS, ale w dokumentach to coz.. Nie ma ze leniwy, tylko konkretne miasto. Choc zawsze mam dylemat jak skladam papier do urzedu w miescie X, a na dole jest "miejscowosc, data" to owa miejscowosc czy ta gdzie podpisuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale proszę Pani w ustawie jest jasno napisane, że żeby załatwić sprawę należy złożyć własnoręczny czytelny podpis wnioskodawcy (czytam jej ustawę)


@AnonimoweMirkoWyznania: A gówno prawda. Jest nawet kilka wyroków Sądu Najwyższego w sprawie czym jest podpis.