Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym sie z wami podzielić moją 3 miesieczną przygodą z januszeksem.
Poszedłem tam w sumie z nudów bo planowalem jeszcze do wrzesnia przejadac oszczednosci i brac zasilek z urzedu pracy. Ale znudziło mi się denerwowanie starych bab w urzedzie pracy i ogolnie nudzilo mi sie na bezrobociu.
Januszeks to standardowa hurtowania budowlana. Ja pracowałem na stanowisku o dumnej nazwie specjalista do spraw magazynowania xD czyli w normalnej pracy magazynier ale tam magazynierem byl gruby mirek po 50 ktory w sumie poza chodzeniem i sapaniem nic nie robil.
Praca ogolnie spoko, wczesniej pracowalem jako przestawiciel handlowy inserta wiec w subikcie poruszam sie bardziej niz biegle.
Mimo ze firme ma Janusz to faktycznie rządzą w niej jego córka i jej matka, córka jest zatrudniona jako referent do sprawa restrukturyzacji xD chyba sama to wymyslila a matka nie jest nawet zatrudniona.
Córka od pierwszego dnia miala jakis problem zwiazany z moja osobą i ciągle sie do czegos #!$%@?ła, raz wyskoczyla z tekstem ze ludzie mówią ze sie nie przykladam do pracy, powiedzialem jej ze to moze ci sami ktorzy mowia ze ona sie puszcza na miescie. Po tym tekscie mialem z nia spokoj na kilka tygodni ale od dziewczyny z biura dowiedzialem sie ze ten czas spedzila glownie na patrzeniu na kamery jak pracuje. Ja swoje obowiazki wykonywalem a nawet troche wiecej bo czasu bylo duzo, pracy malo a jakos trzeba bylo przesiedziec 8 godzin, wiec mialem #!$%@? na nią.
No właśnie, w tej firmie mozna bylo zapomniec. Jak trzeba bylo przyjsc z sobote bo co druga wypadala pracujaca to zmniejszali czas pracy w tygodniu i np pracowalo sie 6 godzin dziennie xD.
W każdym razie wczoraj skonczyła mi się umowa na okres próbny trwająca 3 miesiace, nikt ze mna nie rozmawial o przedluzeniu a ja nic nie mowilem i dzisiaj nie przydzedlem do pracy. O 7.10 mialem telefon czemu sie spozniam, jest towar do przjecia i natychmiast mam sie pojawic. Mówie ze wczoraj skonczyl się okres próbny który wypadł dla nich negatywnie i nowej umowy nie chce podpisywac i konczymy nasza wspolprace. Karyna zaczela na mnie kryczec ze okres probny jest dla pracowawcy zeby sprawdzic pracownika a poza tym nic nie mowilem ze nie chce pracowac i oni mi umowe przedluzyli i juz wyslali do urzedu pracy bo to z jakiegos projektu i oni musza mnie zatrudnic i teraz beda musieli oddawac pieniadze. Powiedzialem ze niczego nie podpisywalem wiec nie wiem co wyslali ale to nie moj problem i swiadectwo pracy niech mi przysla poczta bo nie bedzie mi sie chcialo po nie przyjechac.
Jutro ide znowu zarejestrowac sie w urzedzie pracy, jestem bardzo ciekawy jakie swietne propozycje pracy mi tym razem przygotuja.

#pracbaza #januszebiznesu #heheszki #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ca5824174cfe000abe8f2d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałbym sie z wami podzielić moją...

źródło: comment_1623874524FQgvHRZtIgIf8heMJO8k0k.jpg

Pobierz
  • 43
OP: @lunaexoriens
Umowa była na 3 miesiące bo to jakies prace interwencyjne i dodatkowo dofinansowane z jakiegos funduszu unijnego.

@Eskeel
Od miesiąca otwarty. Wcześniej telefonicznie

@zlotopotoczanin
To nie był pierwszy tekst z jej strony i zawsze bylo ze słyszała albo ktoś jej powiedział. Więc zrewanżowałem sie tym samym

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri