Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki od kilku lat jeżdżę małym piździkiem praktycznie bezawaryjnym, jaki może być roczny koszt utrzymanie czegoś większego np e60 w benzynie
Kupiłbym gruza do 25k

#bmw #motoryzacja #e60

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ca020f174cfe000abe8e48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki od kilku lat jeżdżę małym piź...

źródło: comment_1623858513UlNz2b23Z6EfemJjvW6nPG.jpg

Pobierz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania zależy jaki rok i silnik, mało awaryjny silnik tylko pierwsze 2 lata produkcji, później średnio awaryjny n52 a po lifcie to już bezpośredni wtrysk i wiele kłopotów.

Żeby nie było kolorowo to im mniej awaryjny silnik tym gorsza elektryka i dodając do tego wiek oraz zmęczenie materiału i druciarstwo poprzednich właścicieli, taka inwestycja to pchanie się w kłopoty.
@AnonimoweMirkoWyznania: rok temu kupiłem identyczną za 10k. 525i wiec zaden wypas, ale przez rok jazdy i 15kkm nie dołożyłem 1zł na serwis tego auta :D Jak podłączyłem INPE to się okazuje, że 0 błędów i wszystko działa. Jedynie musialem naprawic moduł skrętnych świateł. Koszt części 1zł :)
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem jeszcze e90 320i 2006 to wgl była studnia bez dna. Rozrząd, czujniki walu, cewki, świece, wałek mimośrodowy, czujnik acu, zamki, prowadnice szyb i jeszcze więcej #!$%@?, którego nie pamiętam( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale ogólnie fajny samochodzik E60, choć trzeba się nastawiać na duże koszty utrzymania. Samo paliwo to 300zl tygodniowo w moim przypadku.