Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, robicie swoim różowym minetę podczas okresu? Bo ja mojej nie chciałem i chyba się obraziła (wg niej to nie problem jeśli nie będę wkładać języka do środka). Już niby końcówka okresu i mało krwi, ale jakoś się brzydzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #menstruacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c7c1286d4c9c000b10bcf3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
Mircy, robicie swoim różowym minetę podczas okresu? Bo ja mojej nie chciałem i chyba się obraziła (wg niej to nie problem jeśli nie będę wkładać języka do środka). Już niby końcówka okresu i mało krwi, ale jakoś się brzydzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: absolutnie obrzydliwe
WalecznaProgramistka: A może nie brzydziłoby cię gdyby miała kubeczek menstruacyjny? Nic się nie wydostaje na zewnątrz i jest bariera między środkiem pochwy a zewnątrz (w przeciwieństwie np do tampona który nasiąka krwią i jest ubitą watą co też jest obrzydliwe do lizania). Kubeczek jest z silikonu medycznego i jest czysty i gładki. Odkaża się go regularnie, a jego niska porowatość sprawia że nie ma tam w ogóle bakterii i np. krew