Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, mam 18 lat, ostatnio miałem okazję mieć osiemnastkę, ale spędziłem ją sam zostawiając siebie na przemyślenie swojego dotychczasowego życia.
Od zawsze byłem aspołeczny. Za rok mam maturę i do tej pory nic się nie zmieniło. Mam jedynie kilku kolegów w klasie, ale nie spotykam się z nimi poza szkołą. Od 15lvl uczę się programowania, w sumie to jedynie to mi w życiu wychodzi. Od dwóch lat pracowałem jako Junior Java Developer, a ostatnio nawet dostałem awans na mida. Przekroczyłem średnią płacę krajową, więc w sumie nie jest źle. Tak jednak jest źle jeśli chodzi o moje życie pozazawodowe. Całe dnie spędzam w piwnicy, ostatnio byłem zmuszony do powrotu do szkoły, co było dla mnie koszmarem. Nienawidzę ludzi. Swoje życie uważam w skali od 1 do 6 na 2. Nie wiem, może przesadzam, w sumie to przyszedłem tutaj po to, aby zapytać was o to jak oceniacie moje życie. Być może trochę przesadzam i nie jest tak źle.
#przegryw #zycie #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c648466d4c9c000b10ba98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co mówisz, to jesteś w niesamowicie dobrej pozycji. Jesteś młody i masz dobrze płatną pracę w najlepiej rozwijającej się branży. Pieniądze dają Ci możliwości, więc zastanów się co chciałbyś w życiu robić.

Skoro mówisz, że nie masz znajomych, to pewnie po prostu jeszcze nie poznałeś osób, które mógłbyś lubić, albo nie dałeś sobie szansy nikogo poznać. Zastanów się co lubisz robić, może być to jakiekolwiek zainteresowanie np. gra,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: może trafiłeś na niewłaściwych ludzi. Też miałem kłopot w szkole średniej, zmieniłem otoczenie (ziomki z innej klasy), i teraz studia jest spoko.

Czasem się po prostu źle trafia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ewentualnie polecam książki o rozwoju, emocjach, filozofii, jakąś poezję. Żeby nie stać w miejscu, otworzyć sobie możliwości.

Piosenka powiązana, jakby coś słowa są od 2 minuty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pyroxar - @AnonimoweMirkoWyznania: może trafiłeś na niewłaściwych ludzi. Też miałem k...
SilnyMarzyciel: Dobry bait 2/10, bo odpisuję. Miałeś 16 lat i zatrudnili cię w IT, to ja krva tyram w liceum w powiatowym, bez wsparcia rodziców, żeby potem przeżyć 3.5 roku na studiach? Tak to jest jak się na wsi mieszka. Żadnych kółek programowania w takiej szkołę, do firm zabierają tylko tych co potrafią.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua