Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaraz wybije mi 25 lat a ja nadal po LO. Próbowałem swoich sił na uczelniach publicznych, raz na politechnice, dziennie studiowałem transport, swoją drogą nie wiem jak się tam dostałem z podstawową matmą napisaną na niecałe 70%. Byłem jednym z największych głąbów i te studia sprowadziły mnie na ziemie. Rok później poszedłem na uniwerek na zarządzanie zaoczne i tez nie dałem sobie rady. Sporo wymagali, a ja już wtedy pracowałem na etat.

Chciałbym skończyć jakieś studia, mieć jakiś papier, bo w pracy czuje się jak śmieć kiedy mówię wszystkim, że jestem po liceum. Niby mi to do niczego nie potrzebne, ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli.

Czy na prywatnych uczelniach łatwiej jest skończyć studia? Czy mogę liczyć na jakąś uczelnie gdzie płaci się czesne, robi projekty i się zdaje?

#studbaza #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c488a96d4c9c000b10b868
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
dziennie studiowałem transport, swoją drogą nie wiem jak się tam dostałem z podstawową matmą napisaną na niecałe 70%


@AnonimoweMirkoWyznania: na wiele kierunków na polibudach progi są albo symboliczne albo zerowe. To normalne, że uczelni zależy na tym by przyjąć jak najwięcej studenciaków, bo to kasa

Chciałbym skończyć jakieś studia, mieć jakiś papier, bo w pracy czuje się jak śmieć kiedy mówię wszystkim, że jestem po liceum. Niby mi to do niczego
@AnonimoweMirkoWyznania: albo słaby bait albo wymyślasz sobie urojone problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) co twoim zdaniem się zmieni jak skończysz studia z zarządzania? odp: nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą w sumie sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie w swoim poście.

jeśli w pracy cię nie szanują tylko z tego powodu, że nie masz papierka, to znaczy że twój etat to gównopraca gdzie
OkiełznanyZiomek: Typowe wykopki XD chłop pyta o prosta uczelnie a ci morały mu prawią jak mnie to #!$%@?. A co do odpowiedzi na Twój post uderzaj wszystko co prywatne najlepiej mało znane. Ja sam kończyłem zarządzanie na prywatnej uczelni większość zaliczeń to zerówki i projekty. Fakt praca licencjacka już nie byla tak łatwa ale to też do przejścia jak masz hajs.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua