Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wybaczcie jesli bede pisal troche chaotycznie ale jestem delikatnie mowiac #!$%@? i zdezorientowany, ale przechodzac od razu do rzeczy to nakresle najpierw sytuacje. W 2016 roku poznalem dziewczyne - rowiesniczke, bedac jeszcze w liceum, mielismy po 17 lat i bylismy zakochani, raz lepiej raz gorzej, bylismy ze soba ponad 2 i pol roku, gdzie po skonczonej szkole sredniej, poszlismy do jednego miasta na studia. Wynajelismy sobie razem mieszkanie noi w miedzyczasie wyszlo, ze sie puscila (niby raz - taaa jasne juz to widze), w kazdym razie to nawet dobrze bo juz po maturze mialem troche dosc tego zwiazku i myslalem jak sie wymigac no ale zabraklo mi chyba odwagi, tak ze obudzilem sie mieszkajac z nią i po czesci czujac sie jak w tej pascie co koles poznal laske i z listosci jada juz do ikei wybierac meble xd no ale jak mowilem wyszlo, ze sie puscila co bylo dla mnie zapalnikiem, bo przestrzelilem sie w wybranym kierunku i wgl nie lezaly mi te studia, na ktore poszedlem, a bylo to jakos w okoliach konca roku czyli po 3 miesiacach od czasu, gdy sie przeprowadzilismy do innego miasta itd ja sie spakowalem, umowa byla nas razem ale z wlascicielami sie dogadalem, zaplacilem co chcieli i dla mnie sprawy nie bylo, nie mialem z nią kontaktu, z tego co slyszalem tylko od znajomych to wynajela sobie pokoj i tyle, zero kontaktu od tamtej pory czyli grudzien2018/styczen2019. Dodam, ze pochodzila moze nie z najlepszej rodziny ale tez nie jakas patola, ot taka klasyczna #!$%@? polska rodzina ( ͡° ͜ʖ ͡°) noi co moze istotne moja mama prowadzi firme, a jej mama w polowie 2018 roku szukala pracy, ja swojej mamie otwarcie mowilem, zeby jej nie zatrudniala bo beda same problemy, bo sila rzeczy znalem ich i wiedzialem, ze to #!$%@? towarzystwo, no ale ze moja mamusia jest dosc miekka i bylo jej ich po prostu zal to ja zatrudnila, pol roku temu mama mojej ex sie zwolnila od nas i powiedzmy ze bylo ok, zaznacze, ze jej matka nie poruszala mojego tematu, ze #!$%@? jej coreczke na mieszkanie czy cos, tak jakby nic nie bylo, wiec tutaj nic nie musicie sobie dopowiadac, no ale pare tygodni temu ksiegowy mowi, mamie ze w papierach cos nie gra i pomijajac co i jak, najzwyczajej w swiecie jej mama #!$%@? nam kase, tak ze wyszlo to dopiero po prau miesiacach, sprawa na policji wszystko ok, wszystko czarno na bialym, ze tamta przyciela w #!$%@? i wygrana po naszej stronie bez dwoch zdan, tylko kwestia procesowania sie co pewnie potrwa (juz nawet nie chodzi o te pare k, tylko o zasady, bo to ze zajumala hajs to pol biedy, bardziej kwestia, ze moja mama im w miare pomagala itd) no i tak sie ma cala historyjka, a teraz meritum sprawy, dostalem wezwanie na policje i #!$%@? doslownie pol godziny temu wrocilem z komisariatu, jestem oskarzony o GWAŁT na mojej ex, no #!$%@? gotuje sie we mnie i nie wiem co robic, na pałach mniej wiecej powiedzialem, ze nic takiego nie bylo, owszem wspolzylismy ale za obupolna zgoda itd wmiare staralem sie byc wstrzemiezliwy w slowach zeby za duzo nie powiedziec bo nie do konca wiedzialem o co chodzi i chce to obgadac z jakims prawnikiem, wiec na policji w zasadzie narazie raczej nie powiedzialem nic na swoja niekorzysc, rzucali jakimis datami itd wgl za bardzo nie pamietam bo jestem dosc rozstrzesiony bo to jakas #!$%@? akcja. Prawnik i obgadanie sprawy z nim to jedno ale pomyslalem, zeby zapytac i Was bo moze ktos poradzi cos sensownego co mi sie przyda, nieraz pisalismy o seksie itd w smsach czy na fb ale zadnych rozmow nie mam bo wszystko juz dawno usunalem lacznie z messengerem, pisze to bo nie raz psiala zebym wpadl bo chce sie jej bzykac itd wiec wyraznie widac, ze ona chciala seksu a nie ze ja ją wykorzystywalem i gwalcilem, dodam tez, ze mimo usuniecia rozmow itd to mam skitrana karte pamiecie, gdzie sobie jednak powrzucalem nasze wspolne zdjecia i gdzies tam lezy tak na prawde nie otwierana od czasu jak ze soba zerwalismy, dodam tez ze wsord zdjec sa jej nudeski, ktore czy to robilem ja ale tez, ktore ona mi wysylala, sa tez filmiki zarowno, ktore ona nagrywala i mi wysylala jak i takie, ktore nagrywalismy razem tez i takie podczas seksu, wiec jako tako dowody, ze to nie byly zadne gwalty tylko wspolna decyzja dwoch osob, wgl troche siara z jednej strony pokazywac na palach filmik jak sie bzykasz no ale jak ma to byc dowod i odciazyc oskrazenia w moja strone to w sumie #!$%@? xd noi ogolnie to mysle, ze to pomysl jej z jej masuka ze skoro my ich oskarzylismy to one oskraza mnie o gwalt bo to najprostsze i pewnie, zebysmy mieli za swoje, nie mam pojecia co dalej robic, no procz tego ze lece zaraz do naszego zaprzyjaznionego prawnika obgadac sprawe. pomozcie zeby nie bylo jakiegos przypalu, ehhhh napisalbym ze its over for villageman no ale ani nie jestem z wioski ani w sumie nie jestem winny xd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c393dd6d4c9c000b10b797
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma w ogóle sprawy, bo Ona nie ma dowodów. Nie musisz nawet nic robić poza powiedzenie, że nieprawda i elo. A po umorzeniu, cyk - zawiadomienie o fałszywe zeznania i fałszywe oskarżenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma w ogóle sprawy, bo Ona nie ma dowodów. Nie musisz nawet nic robić poza powiedzenie, że nieprawda i elo. A po umorzeniu, cyk - zawiadomienie o fałszywe zeznania i fałszywe oskarżenie.

@alma_: fajnie to brzmi, ale rzeczywistość jest inna. Te dowody z jego strony są bardzo ważne. Mój kolega 2 lata się procesował o takie pomowienia
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie bait, to przecież za fałszywe oskarżenie o gwałt też grozi kara, i ty nie powinieneś się tylko bronic, ale i atakować. Po tym, jak wybronisz się z tego fałszywego oskarżenia, musisz ją pociągnąć do odpowiedzialności karnej. A twoja eks i jej matka to chyba niezbyt lotne, nie wiedzą, jakie kary są za fałszywe oskarżenia o gwałt? Wolaj mnie i pisz na bieżąco.