Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #zalesie #patologiazewsi
Muszę się wygadać bo nie wytrzymam.
Był długi weekend bez obostrzeń, cała powiat rzucił się na kąpielisko.
Siedzimy sobie z ekipą nad zalewem na miejscu grilowym.
I nagle wbiega w nas jakiś nawalony typ, przewracając grilla.
Mówię do typa, że albo to sprząta albo dostaje po ryju
Typem ma wywalone
To liść na ryj
Sprzątasz po sobie ?
Zaczyna sprzątać.

Nagle podbiegają 4 osoby 2 dziewczyny i 2 chłopaków, i ta jedna laska do mnie startuje z wyzwiskami od najgorszych.
Odpowiadam, że to twój pijany kumpel wpadł na nas z piłką, wszystko pogniótł, rozwalił to ma posprzątać.

Nikt mu nie będzie rozkazywał!!
Właśnie, że będzie bo jak koleś niema kultury to ja go nauczę.

No i ta dalej mnie wyzywa i ciągnie chłopaka, a ja trzymam chłopaka za rękę że ma zostać i to posprzątać.

Ta mi wywala lepa w ryj i uderza w jaja.
Mówię, jeszcze raz mnie uderzysz lub mnie dotkniesz to ci połamię ręce - on tu zostaje dopóki nie posprząta po sobie.
Ta mi znowu wywala plaskacza na ryj z tego "co myślisz że się ciebie boje"
Ostrzegałem ostatni raz, jeszcze raz mnie uderzysz to nie ręczę za siebie.
Puszczaj go ty ........ i kolejny plask w ryj.

No i w tym momencie puściły mi nerwy i wywaliłem jej takiego gonga na łeb że laska zakryła się nogami i zemdlała.

Kutwa nagle się rzuca na mnie jej 2 znajomych i jakiś 3 radnomowych ludzi, że " ło #!$%@? taki cwany babie #!$%@?ć to dawaj równy z równym"
Dobrze, że miałem kolegów i szybko się wyrównała ilość mord do obicia.
Uciszyliśmy petentów, zebraliśmy rzeczy i pojechaliśmy nad inne kąpielisko.

Ale moi znajomi, znajome twierdzą, że jak mogłem uderzyć tą laskę - mogłem jej dać siana i tyle.

Serio - typiara mnie okłada po ryju i jaja w imię jej pijanego chłopaka a ja mam być tarczą do uderzania ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c209bffc4630000bd174f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 237
@AnonimoweMirkoWyznania: no widzisz, jakby Ci jakiś gościu sprzedał liścia to po pierwszym byś mu wywalił gonga na ryj i każdy by powiedział, że dobrze zrobiłeś. Jak laska Ci 3x liścia sprzeda i kopnie w jaja to gonga zwrotnego i tak uważają za zbyt dużo. Następnym razem nie czekaj i nie ostrzegaj 3x tylko ją od razu jakoś obezwładnij (lepiej nie gongiem nokautojącym, ale np. podłożeniem nogi i położeniem jej na ziemię.)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@jaranie_browna: ja np nie pije w miejscach publicznych, takich jak kąpielisko, plaza czy inne. To czy lepa na ryj tej lasce była dobrą decyzją czy zla, nie wiem. Ale bardzo dobrze, ze kazal temu pijakowi po sobie posprzątać, to nie jest miejsce do chlania (bo picie to 1 czy 2 piwo a jak był nawalony to chlał, a nie pil). Chlac to mógł u siebie w ogródku, na swojej działce albo