Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odnośnie wpisu @Plecakowicz:

Który biadoli, że pracuje za 2,2k na magazynie. 6 lat temu byłem w tej samej sytuacji, a nawet zarabiałem mniej. Tyrałem przez 4 lata na magazynie, bo po szkole średniej nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Widząc ludzi z którym razem pracowałem, facetów po 40-50 lat, którzy już w tym wieku ledwo tam zipali postanowiłem, że za wszelką cenę wyrwę się z tej fizolskiej fabryki.

Jeszcze pracując na tym magazynie mieszkałem w swoim rodzinnym mieście z rodzicami to zacząłęm odkładać co miesiąc "a tak żeby było". I odłożyłem i po 3 latach odłożyłem na studia, wyjechałem z miasta, poszedłem na studia zaoczne, złapałem się jakimś cudem do korpo, bo się pouczyłem trochę języka i voila nie muszę pracować fizycznie na 3 zmiany jak robak za przeproszeniem. Kasa 2x lepsza i praca 8h jedna zmiana w domku na HO :)

Gdy chcecie coś zmienić to po prostu zmieńcie i tyle. Dodam, że mam stwierdzone lęki i depresje, więc nawet nie zwalajcie swojego obecnego stanu na choroby.

#pracbaza #korposwiat #magazyn #przegryw #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c124edfc4630000bd17394
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
OP: @alma_: Nie mam konta

@Popularny_mis: Ja mam ~5800 brutto w Krakowie i uważam, że gdyby nie dziewczyna, która zarabia niewiele mniej to bym musiał wegetować w jakimś pokoiku. We dwóch jest lepiej :)

@Czarna_ksiazka: Jak wiele osób tutaj na wykopie, zwłaszcza na tagu #przegryw jojczą, że ich nikt nie chce, a ubierają się jak ostatnie łamagi, u fryzjera byli 3 lata temu xD Myją twarz mydłem zamiast
@AnonimoweMirkoWyznania: ah, te magiczne korpo z nauką języka xD żaden nie napisze dokładnie na czym ta praca polega, jaki jest wymagany zestaw umiejętności, bo za sam język gówno dostaniecie a nie robotę w korpo, no chyba, że korpo to określacie jakieś call center, gdzie obsługujecie zagranicznych na słuchawce, no to może tak.