Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej
Przechodząc przez park dostrzegłem grupkę bijących się dziewczyn, tj jedna leżała a trzy stały dookoła niej i kopały ją i krzyczały różne wyzwiska.
Widząc to podbiegłem szybko i wysadziłem potężny cios w głowę najbliższej z dziewczyn, te dwie inne były w szoku i zdążyły tylko podnieść ręce w góry w geście "my nic nie robimy" zanim dostały kolejne bomby. Wszystkie upadły a jedną z nich kopnąłem jeszcze w #!$%@?ę (ponoć je też to boli). Pomogłem tej zaatakowanej dziewczynie wstać i oddaliliśmy się stamtąd. Tamte dziewczyny powoli się zbierały z ziemi.
I teraz zastanawiam się czy te napastniczki mogą złożyć na mnie doniesienie? Czy coś mi grozi (w szczególności za ten kop w krocze), czy to nie zostanie potraktowane jako przesada? Mam nadzieje, że zostanę potraktowany jako obrońca tej dziewczyny i wszystko dobrze się skończy
#prawo #adwokat #pytanie #pytaniedoeksperta #sztukiwalki #sad #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c0c3ddfc4630000bd172ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? przedszkolakom się nie liczy. Poza tym Cię zgłoszę do prokuratury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to tak. Wyrośnięta, wysportowana kobieta ma realne szanse z małym kanapowcem. Ale my tu rozmawiamy o przeciętnych kobietach i przeciętnych 10latkach. Myślisz, że nauczycielka by wygrała ze mną na pięści jak miałem 8 lat? Otóż marne szanse jej daję. Taki sam dowód anegdotyczny. Tak to widzę, że
  • Odpowiedz