Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć miruny, piszę z anonimowych bo nie chcę żeby followerzy się dowiedzieli co knuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomóżcie wybrać pierwszy sprzęt, nie wiem na co się zdecydować - Honda Shadow, Hyosung GV125C czy może Junak M12 Vintage?
Honda fajna ale droga i już trochę stara, Hyosung ciężko dostać i znika z EU, a Junak chiński i jeden gar a nie dwa - za to nowy ze sklepu. Ale brzmi gorzej niż dwa pozostałe.
A może w ogóle coś innego? 180cm/80kg + czasem pasażerka
Na razie najbardziej myślę o Hondzie Shadow, ale niepokoi mnie kupno starszego moto jak się nie znam + nie ma wskaźnika paliwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motocykle125 #motocykle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609e3782e27d81000ac93235
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Bierz japończyka. Z serwisem Hyosungów, Junaków, Rometów, Symów, Kymco jest problem. Trudno znaleźć serwis (poza ASO), który będzie chciał się zająć maszyną. Łatwiej też później o części zamienne do Hondy (nawet takiej starej) niż do Hyosunga.
180cm/80kg + czasem pasażerka


@AnonimoweMirkoWyznania: obstawiam, że za długo nie pojeździsz i przejdziesz na coś większego (ew stwierdzisz, że to nie dla Ciebie). Nie mówię, że każdy musi mieć minimum 100KM, no ale fajnie jak da się pojechać gdzieś dalej poza miastą z pasażerką i wyprzedzić bez strachu jakąś zawalidrogę. Dlatego Honda ma ten plus, że jako motocykl na ~2 lata najłatwiej się sprzeda. W drugiej kolejności Junak - nowy, ale
OP: @aarahon: jak ładna pogoda to żeby wyskoczyć za miasto nad jeziorko, mooże dojazdy do pracy, ale głównie to co napisałem
@mwink: właśnie tego się boję z Hyosungiem, bo się wycofali z EU całkowicie. Słyszałem też opinie że w serwisach jak widzą Rometa/Junaka to nie chcą robić bo chińskie, prawda to?
@HetmanPolnyKoronny: pewnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy, na start chcę zobaczyć co
@AnonimoweMirkoWyznania: Shadow jest dość małym motocyklem, podobnie jak virago 125. Ja np. miałem problemze kolana były za wysoko i kierownica się uderzałem... da się się rozwiązać akcesoryjnymi kierownicami albo inna rzeźbą. Generalnie animewaifu jest w 9 przypadkach na 10 lepsza niźli chinol. Który motocykl weźmiesz to jedna chwa. Chyba ze będziesz za wysoki, wtedy albo Yamaha WR/WRX 125 albo Varadero... albo lejce na A i wtedy jakąś 500.
Swoje przygody z