Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, chciałbym opowiedzieć Wam o moich zmaganiach na łonie natury. Otóż straciłem cały majątek na rzecz inwestycji w energię odnawialną na #gielda . Akcje spadły w ciągu dwóch miesięcy 60%, a ja skończyłem na bruku. Do tego doszły problemy z wypłatą pieniędzy od brokera. Postanowiłem więc zostać holderem i uciąć wszelkie koszty związane z codziennym życiem. Kiedyś powrócę do normalnego życia ale aktualnie mieszkam w buszu i dokładam wszelkich starań, aby zdobyć pożywienie. Piłem wodę brzozową ale już źródło się wyczerpało. Aktualnie łapię deszczówkę i piję po przegotowaniu. Czasem zapominam, że w ogóle istnieje cywilizacja, gdy zapuszczę się zbyt daleko w las. Po kilku dniach jednak przypomina mi się nieudana inwestycja w akcje SPWR i wracam do szałasu, gdzie mam panel słoneczny, którym ładuję telefon i przeglądam wykop. Sprawdzam oczywiście również kurs. Niestety jest coraz gorzej. Już nawet odinstalowałem aplikację XTB. Możliwe, że zapomnę na kilka lat o tym, że mam jakieś akcje gdzieś na wirtualnym koncie. Może kiedyś przypadkowo mi się przypomni, gdy będą naganiać znowu w radiu bądź telewizji. Może spacerujący po lesie okażą się inwestorami Sunpower i będą chcieli ode mnie odkupić akcje. Nawet jeśli już będą za $1000 to sprzedam im po cenie $42, całując rączki po zejściu z haka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609bf54bfe0977000b8aefbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam, chciałbym opowiedzieć Wam o ...

źródło: comment_1620918699XawcRB8s5JDNKt6Pjb1Es6.jpg

Pobierz
  • 5