Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ja #!$%@?, jestem idiotą.

Jestem skończony.

Błagam, uważajcie na siebie podczas inwestowania. Róbcie to z głową. Jeżeli nie macie wiedzy i doświadczenia nie inwestujcie wcale lub, jeżeli już musicie, czy chcecie sie nauczyć, to małe kwoty i takie, na których stratę możecie sobie pozwolić.

Nie dajcie ponieść się fali popularności coina lub aktywu. Nie popełnienie mojego błędu.

Mój wrodzony "hurraoptymizm" spowodował że popełniłem największy błąd życia. Bo przecież jak rośnie i wszyscy o tym mówią to będzie rosło cały czas, prawda?

Straciłem 200 000 zł.

Pieniądze miały iść na zakup działki. Teraz nie ma ani pieniędzy, ani działki. Jestem w 100% odpowiedzialny za to co zrobiłem. Niczego w życiu bardziej nie żałuję, a boję się, że najgorsze dopiero przede mną - za 2 dni narzeczona, która o niczym nie wie, wraca od rodziców. Mam nadzieję że skończy się tylko na stracie pieniędzy. Nie wiem jak mam jej to powiedzieć. Nie wiem co mam robić. Jest dla mnie wszystkim.

Przez 5 lat nie piłem alko. Aż do dzisiaj.

Popłakałem - #!$%@?. Musiałem to z siebie wyrzucić.

Jestem skończonym debilem. Uważajcie na siebie.

#kryptowaluty #przegryw #gielda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609bf3dafe0977000b8aefb7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jednej strony szkoda opa i smutno mi się zrobiło, że bogacę się kosztem takich osób. Jeżeli straciłeś kasę na krypto, a jeszcze nie sprzedałeś to poczekaj miesiąc i się może odbije. ( ͡° ͜ʖ ͡°)