Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nienawidzę swoich rodziców za przekazanie swoich genów. Zniszczone dzieciństwo (tak samo jak brata) spowodowane wyglądem 2/10 + złe wychowanie (bicie i zmuszanie do nauki), nigdy im tego nie wybaczę

#blackpill #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609412635a0849000ad36d99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie było (i nadal jest) tak samo. Ojciec cuck i zbluepillowana matka, która wzdycha do Chadów ruchaczów z jej romansideł, a gdy chciałem prosić o aparat na zęby to powiedziała że nie ma pieniędzy, a dzień później kupiła paczkę kosmetyków "odmładzających" bo dobija do czterdziestki i zamienia się w starą ropuchę. I tak się jakoś żyje w tej Polsce.
@AnonimoweMirkoWyznania: to zmuszanie do nauki to wcale nie takie złe rozwiązanie, na pewno lepiej by było by rodzice podchodzili ze zrozumieniem do tematu nauki ale dalej jest to lepsze niż całkowita wyjebka na dziecko skoro sobie radzi, tym bardziej jeśli dziecko jest bardzo leniwe i woli non stop grać na komputerze( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Miler111111: Nie, nie, nie - chodzi o to że moja mama nigdy nie paliła oraz odchudzała się (180 zł za wizytę raz w tygodniu u dietetyka :)) przez co wyglądała na 30 latke. W 2020 i 2021 nasiliły się zmarszczki spowodowane suchotą wieku, a ona nie może się z tym pogodzić. Życzę jej jak najgorzej, za brak jakiejkolwiek reakcji na moje prośby bo doskonale wiem ile ona ma pieniędzy na koncie,
MętnyGóral: Rozumiem cie Mireczku, dzieciństwo zniszczone przez kiepski wygląd przez geny oraz wieczne oszczędności starych na jedzeniu (kiepska jakosc jedzenia plus agresja słowna gdy widzieli jak coś podjadam bo jedzenie kosztuje!!!!) i przemoc psychiczna ze strony rodziców. Po wyjeździe na studia szybko się usamodzielnilem i zerwałem z nimi kontakt. Ran w psychice i wad rozwoju jednak nigdy już nie naprawie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua