Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema #niebieskiepaski ostatnio zalozylem konto na portalu randkowym lecz bardzo szybko uswiadomilem sobie po co 90% kobiet ma tam konta, dla atencji i wzrostu ego. Nie chodzi o to, ze jestem jakims brzydkim karlem, po prostu uwazam siebie za bardzo swiadomego, ulozonego emocjonalnie i mentalnie goscia, 29 lvl. Szkoda mi czasu na zabawy w #tinder i po prostu nie bede dalej tego ciagnal, bo zony tutaj nie znajde, a tylko to mnie interesuje. Z jednej strony pragne bliskosci drugiej osoby, jej czulosci, wrazliwosci, dotyku, rozmowy. Z drugiej strony wiem, ze znalezienie osoby, ktora bylaby dla mnie w pelni akceptowalna charakterem graniczy po prostu z cudem. Nie jestem wybredny wzgledem wygladu, wiadomo, ze kazdy by chcial Angeline Jolie czy Monice Bellucci jednak uwierzcie mi, ze poza otyloscia czego jednak nie zdzierze liczy sie dla mnie tylko charakter. Nie odnajduje sie w dzisiejszym swiecie kobiet, ktorych jedynym zajeciem jest przesiadywanie na insta, tik toku, tinderze, face, messengerze czy snapie czy #!$%@? wie jeszcze co. Troche sie zasiedzialem i teraz wszystkie normalne kobiety sa zajete i mi zostaly wlasnie takie tępaki bez pracy. Glupio to teraz zabrzmi po tym co napisalem wyzej, ale jak to kazdy facet, ruchac trzeba. Jak myslicie, czy powinienem jednak dalej probowac poznac jakas kobiete na tych gowno portalach lub cywilizowanym swiecie "na dworze" czy po prostu isc na #roksa i zaspokoic siebie na jakis czas? Bylem juz kiedys, mam sprawdzona kobiete, bardzo wyrozumiala, fajna, mila, nie glupia. Tak wiem, zaraz zleci sie tona komentarzy ludzi, ktorzy kazda rokse wrzucaja do smietnika z reszta #!$%@?. Kto nie byl lub zle trafil, nigdy sie nie dowie, ze takie jak ja bylem naprawde istnieja. Czy po prostu w moim wieku chodzenie na rokse po opisie jaki podalem wyzej ma sens? Czy nie wpedze sie w jakies bledne kolo? Szukam zony, potrzebuje jej, ale nie jestem idiota. Uwazam siebie za czlowieka rozumnego. Nie bede bral tego co pozostalo, nie bede oplacal czyichs dzieci. Nie bede czyims niewolnikiem. Nie bede sie ponizal tylko po to by z kims byc na sile. Co robic, jak zyc? Ktos tez tak ma? Starajcie sie odpowiedziec szczerze.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60900f9e5a0849000ad3677b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli Twoje rzeczowe podejscie trafilo w Twojej glowie na wbite tam kiedys glupoty. I masz system error. 29 lat. Zostalo Ci moze ze 20 zeby w pelni cieszyc sie zyciem. Idz do tej swojej roksanki. Bo jak wiemy: nie wolno glodnym wchodzic do supermarketu na zakupy. Co do portali typu Tinder czy tam inne to daj sobie spokoj. Niektorzy tam znajduja milosc zycia. Ty juz widzisz ze to nie jest
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem w tym samym wieku, zarówno ja, jak i spora liczba moich koleżanek, nie jestem w związku, nie mam tindera i nie mam dzieci. Naprawdę masz więcej opcji niż divy / opłacanie czyichś dzieci i bycie czyimś niewolnikiem (niewolnikiem w sensie tym słynnym betabankomatem czy o co Ci chodziło?:)).

Wyluzuj po prostu i żyj, zamiast się spinać, że jeszcze żony nie masz.
czy po prostu isc na #roksa i zaspokoic siebie na jakis czas


@AnonimoweMirkoWyznania: jak najbardziej.
Skoro nie masz powodzenia to roksa będzie na pewno jedna z lepszych opcji, w sumie nawet nie tylko wtedy.

Czy po prostu w moim wieku chodzenie na rokse po opisie jaki podalem wyzej ma sens?


@AnonimoweMirkoWyznania: imho tak

Czy nie wpedze sie w jakies bledne kolo? Szukam zony


@AnonimoweMirkoWyznania: musisz mieć pełną świadomość tego,
OP: @Miejsce_na_login: @Niedobry: @podrywacz1:

Tak chodzilo mi o bycie betabankomatem.
Co to #!$%@? jest za strona? Wtf
Wiesz nie zwatpilem w siebie, naprawde uwazam sie za wyjatkowo ulozonego i swiadomego czlowieka. Zawsze taki bylem. No i przez to tak ciezko mi dopasowac sie do kogos. Potrzebuje bliskosci drugirgo czlowieka jak wiekszosc ludzi lecz nigdy nie przemoge sie zeby to zrobic tracac jakies wlasne zasady i wartosci. No i
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko racjonalne podejście, nie ma co się kierować emocjami zazwyczaj

Testo jest emocjonalnie upośledzony


@GordonSzamlej: co to za szkalowanie ( ͠° °)?

nie rozumie miłości


@GordonSzamlej: kek, przecież mu jasno napisałem, że na divingu miłości nie znajdzie, ale to dobra opcja jeśli chodzi o same potrzeby i jeśli ma tego pełna świadomość to nic mu nie grozi.
wynik zgoła innego oprogramowania, do którego może nie mieć dostępu


@GordonSzamlej: wersja premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

A tak serio to nie - wystarczy na chłodno pomyśleć i sobie przekalkulowac pewne rzeczy.
Chyba nie trzeba do tego być "emocjonalnie upośledzonym" co raz za razem starasz mi się przypisać.
OP: @GordonSzamlej: @TestoDepot:

To, ze jest #!$%@? to jest gorszy tak? A ty lepszy, bo #!$%@? po 12h zeby paniusie jakas utrzymac i "ruchac za darmo z milosci". Kocham takie podejscie i szufladkowanie ludzi.

#!$%@? z ktora sie spotkalem ma wiekszy iloraz inteligencji, jest bardziej ulozona emocjonalnie i dojrzala rozumem niz 80% tych wszystkich atencjuszek co sie uwazaja za lepsze, bo przeciez nie daja dupy za pieniadze.
Ogolnie jeszcze
SześcioramiennaKreatura:

To, ze jest #!$%@? to jest gorszy tak? A ty lepszy, bo #!$%@? po 12h zeby paniusie jakas utrzymac i "ruchac za darmo z milosci". Kocham takie podejscie i szufladkowanie ludzi.


Ogarnij się typie, nikt tu go nie szkaluje i nie pisze, że jest gorszy. Ma po prostu inne podejście niż większość ludzi w kwestiach relacji (łącznie z tobą) i warto to wziąć pod uwagę. Mało jest takich ludzi (jak
wystarczy iść pobiegać i #!$%@?ć falubaz


@GordonSzamlej: Możesz. Albo nawet i korona kielce #!$%@? widelce, co chcesz ʕʔ.

A sugerowanie, że nie można nad sobą zapanować i jednocześnie implikowanie mi upośledzenia emocjonalnego to XD.

To, ze jest #!$%@? to jest gorszy tak?


@AnonimoweMirkoWyznania: niektórzy ludzie są na tyle ograniczeni, że sobie segregują innych ludzi na podstawie tego jakie prowadzą życie seksualne.

Ma po prostu inne
@GordonSzamlej: tak samo jak u wielu może wykluczać np palenie tytoniu, niskie zarobki, odbyta kara pozbawienia wolności, za niski wzrost czy cokolwiek innego - nic odkrywczego ¯\_(ツ)_/¯.
Ale zostało to napisane w taki sposób jakby fakt korzystania z usług w przeszłości miał powodować zupełna niemożliwość poznania kogoś. Albo może po prostu źle to zrozumiałem.