Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak tłumaczycie swoim rodzicom, dziadkom, rodzinie, osobom starszym swoją prace jak pracujecie w #korpo ? Czy tego nie robicie?

#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6085ea68df02be000aefeabb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma co tłumaczyć. Różowa nie może przetłumaczyć własnej matce na czym polega praca na uczelni. Jej matka myśli że to taka szkoła, że zajmuje się tylko bombelkami podczas zajęć a jak tylko wyjdzie z budynku to fajrant. Huk że ją by zwolnili gdyby tak robiła. Niby matka ale zrozumieć dosłownie nie chce.
@AnonimoweMirkoWyznania: jest taka grupa ludzi, która wszelką pracę związaną z komputerem (czyli nie tylko korpo) traktuje jako "takie tam klikanie w kąputer". Oni myślą, że prawdziwa praca wymaga chodzenia, dźwigania, męczenia fizycznego, a takie klikanie to sama przyjemność. A już w ogóle praca zdalna... - część z moich znajomych mnie czasem pyta, czy dziś jestem w pracy czy mam "wolne", bo myślą, że jak jestem zdalnie, to w ogóle nic nie