Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sezon rozpoczęty, moja CBR 600 głodna asfaltu. Dziś między węzłami Kobylka a Wołomin dociagnela do 247, a jeszcze miała apetyt. Pozdrawiam.

#motocykle #motor #motosport #honda #cbr600

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60851edadf02be000aefe8f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 27
oczywiście za tak, każdy kto ma zapędy do jazdy i lubi to robić w mniejszym lub większym stopniu lubi prędkość. Inna sprawa czy robi to odpowiedzialnie czy nie


@przemo93c: ja tam nie wiem, mnie jara jazda po kartingach małym sportem. Jazda na wprost po drodze publicznej, wydaje mi się zbędną nieostrożnością. No chyba że w nocy, po autostradzie, bo wtedy mały ruch jest, ale to nie wiem.
@przemo93c: Kocham jazdę, jest to zdecydowanie moja największa pasja w życiu. I nie lubię prędkości. Prędkość na motocyklu nie jest niczym fajnym. Jak już to przyśpieszenie. Ale raczej wolę zakręty, bo każdy idiota umie odkręcić manetkę i jechać na wprost :). A najbezpieczniejsze zakręty są na torze.
Także pisanie że "każdy" to trochę nadużycie.
OP: @Gigganter: @Glenroy: @PonuryGrzybiarz: @raf123: @Cypselus: @gaily: @Tovarisch_Hardbassov: @ziuaxa: @gosvami: @sprzedafcaMakaronu: @przemo93c: @brick: @Sahkez: @Shredd1e:

Nie jestem idiotą. Jaki ruch masz na S8 o 5:30 ?
W czerwcu swoje rekordy będę poprawiał przed 5:00 bo będzie juz jasno a asfalt suchy.

Mam też YZF-R1, w tamtym roku na 17stce miałem ~270, w tym roku po usprawnieniach będzie