Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh kuwa mirki. Nie wiem po co to pisze.
Zakochałem sie. Jak szczeniak. Mimo, ze jestem czlonkiem #wykopplus30club, niecałe 3 lata temu zakończyłem długi zwiazek i zdecydowałem sie na #mgtow i było mi z tym dobrze. Mam fajną dobrze płatną pracę, przejeździłem kawał świata i dużo czasu poswięcam na swoje zainteresowania, niczego mi nie brakowało.
Ją znam z pracy. Fajnie sie rozmawiało, dużo wspólnych zainteresowań pomimo,że jest 8 lat młodsza. Dobrze wykonywała swoją pracę, w tym czasie powoli sie poznawaliśmy coraz lepiej. Lubiłem słuchać jak opowiada o sobie, co w sumie było dziwne, ale umknęło to mojej uwadze.
Zdałem sobie sprawe ze swoich uczuć dopiero gdy odeszła z pracy. Czuje się jak 15latek podczas pierwszego zauroczenia. Piszemy prawie codziennie, ale przez brak rozmowy na żywo czuje we wnętrzu pustkę.
Od dawna nie miałem takiego mętliku w głowie. Jednocześnie chcę stać się dla niej lepszym człowiekiem, a bez niej żadne starania nie maja sensu. Nie narzekam na swoje życie a czuję się jak przegryw.
Ona niedawno rozstała się ze swoim chlopakiem, chociaż niewiele osób o tym wie, zmieniła pracę na gorzej płatną i trochę boryka sie finansowo sama wynajmując mieszkanie. Nie chce jej dawać pieniędzy, chcę ja wesprzeć w osiągnięciu celów zawodowych.
Z wyglądu nie jest jakaś 10/10 koledzy z pracy w gadkach między sobą dawali jej 7, ale dla mnie jest najpiekniejsza.
Chyba piszę tutaj bo wiem jakie podejście do #zwiazki dominuje na tym portalu i może wybijecie mi to z glowy. Chociaż nie wiem czy tego chce, bo dawno w zyciu na niczym tak mi nie zależało.
Ehh. Dziękuję wytrwałym za przeczytanie do końca. Jestem gotowy na każdą odpowiedź, lub nawet na to że zostane kompletnie olany. Poprostu chciałem sie wygadac(wypisać?)
#milosc #samotnosc #problem #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607f3329274de8000a9a1fec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Eh kuwa mirki. Nie wiem po co to pi...

źródło: comment_16189824587akK3J1PsjdomvufTdrUMe.jpg

Pobierz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: miło czytać, że w tym wieku się zauroczyłeś. Miło że to możliwe po nastoletniości.

Biorąc pod uwagę fakty mogę Ci powiedzieć, że zauroczenie to nagły wyrzut pewnych konkretnych hormonów i bardzo zaburza racjonalną ocenę sytuacji, ale z drugiej strony kto by nie chciał trwać jak najdłużej w tym odurzeniu.

Z tego co napisałeś nie wynika czy z drugiej strony jest to samo. Trochę tak jakbyś się zakochał jednostronnie. Czy tak
@AnonimoweMirkoWyznania: weź się ogarnij, mgtow to skrajność i przeważnie wynika z niepowodzeń w związkach czy złamanym sercu. Ewidentnie chcesz spróbować wrócić na rynek, jest dziewczyna, która Ci sie podoba, atakuj. Weź głęboki oddech, pozostań sobą i spróbuj sobie to wszystko poukładać. Lecisz ze skrajnego izolowania się od kobiet po napalonego nastolatka. Panuj nad tym żeby znaleźć się po środku i będzie okej.
@AnonimoweMirkoWyznania bez pośpiechu (jak po rozstaniu laska), ale szczególnie że nie pracujecie razem, bo to czasem komplikuje, to uderzaj Mirku. Zaproś ja gdzieś, skoro znacie się już trochę czasu i nadal otrzymujecie kontakt to jest szansa. Jednak uderzanie do lasek na tinder nie jest najlepszym pomysłem. A teraz masz okazję na dziewczynę, która może być wartościowa i się dogadujecie, nic nie tracisz nawet jakby początkowo nie było wielkiej miłości. Powodzenia Mirku, życie
OP: @animal: wiem, sam jestem zmieszany tą sytuacją.
@Official: tak jak mówiłem, mętlik w głowie. Jednocześnie żałosne tak się zabujać a z drugiej strony są to bardzo silne emocje, o które jak wiadomo coraz trudniej wiekiem, i dodają troche koloru w życiu. Trudno mi wybadać jej podejście, w pracy raczej nie było miejca na umizgi, bo to nieprofejsonalne. Zresztą wyłapać kobiece sygnały... ( ͡° ͜ʖ ͡°