Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co myslicie o #biznes z #gloryhole . Zwracam sie do #niebieskiepaski , rowniez co na ten temat uwazaja bywalcy tagu #przegryw .
Teraz w czasie pandemii mogloby to chwycic no nie ? Jak myslicie ? Wstep tylko w maseczkach wiec prawo nie byloby lamane no i duza prywatnosc (tylko gloryhole, bez #sex)
Od znajomego ktory ma duzo roznych lokali w roznych miastach moglbym wynajac kilka po kosztach bo bardzo duzo stoi teraz pustych i nie zarabia. Wstepnie juz zarezerwowalem 2 lokale, w stolicy i w innym miescie, mam juz kilka zainteresowaych dziewczyn ktore sa gotowe zaczac od zaraz, no i w kwietniu lub maju moglbym ruszyc. Myslalem tez o obwoznym biznesie, tzn. w czasie wakacji, np. nad morzem , na mazurach czy w malych miejscowosciach. Moglbym przerobic do tego celu autobus ktory pewnemu znajmemu sluzyl kiedys jako foodtrack czy cos takiego, ale chce go sprzedac lub wydzierzawic. Mowil ze mozna byloby to fajnie zrobic i po nieduzych kosztach. Dawalbym info na twitterze czy facebook gdzie autobus aktualnie stoi lub gdzie bedzie stac w najblizszych dniach. Z tym autobusem narazie troche sie obawiam, zeby mi go nie spalili ale moze i na to znajdzie sie sposob -, np. strzezone parkingi, kempingi Skorzystalibyscie wogole z takich uslug czy raczej nie ? Prosze o feedback.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604ff1294fe83c000a904836
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 33
@ElCidX: Gloryhole mi się kojarzy z tym Gloryhole z parku brickleberry xD
„Lód jest Ci robiony, albo Ty robisz loda” xD
A tak na poważnie to na zbiornikach zdarzają się łaski oferujące za free, tylko są to oferty „na już” xD(nie za godzinę, dwie czy po pracy)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponczo88: o co chodzi i po co ? W sensie zbiornik to kojarzy mi się z zbiornikiem wodnym xD. Laska podchodzi pyta czy zrobić ci loda, robi i odchodzi xD ? Co jak i czemu
(Jie jestem zainteresowany laska która miała więcej penisów w ustach niż ja kebabów no ale ciekawość)