Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 dni temu na #dzienkobiet otrzymałyśmy od chłopaków z pracy po 5 tulipanów i po czekoladzie. U nas większość pracowników to kobiety (ok. 80% załogi). Piszę wczoraj do dziewczyn w jaki sposób odwdzięczymy się na dzisiejszy #dzienmezczyzn. Mail poleciał do wszystkich kobiet, odpisały trzy, że one świętują dzień chłopaka. Fajnie, fajnie, ale nie przypominam sobie, aby faceci u nas dostali od nich jakieś prezenty, nawet nie kojarzę żeby otrzymali życzenia.

Uznałam, że upiekę ciasto, a reszta kobiet niech robi co chce. Niestety plany mi się pokrzyżowały, bo robiłam nadgodziny. No to dobra, pomyślałam że złożę wszystkim chłopakom życzenia, a potem jako niespodziankę dostaną kilka pizz.
Okazuje się, że tylko ja jedna złożyłam życzenia. Za to nie obyło się od słów w stylu "każdy dzień to Dzień Mężczyzny" od moich kochanych koleżanek.

Zamówiłam 5 pizz, faceci byli zachwyceni, że ktoś o nich pamiętał.

Ale teraz najlepsze, dostałam #!$%@? od menedżerki, że takie sprawy powinnam konsultować przed, bo one teraz wyszły na głupie xD
Nie mówiąc o tym, że kobieca część załogi chce mnie zabić wzrokiem.


#logikarozowychpaskow #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048c2a688b775000aca9ab3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: o matko, kolejna, która musi dostać atencję od Mirków, że dała prezent na DZIEŃ MĘŻCZYZN w pracy!!! Brawo, mamy ci gratulować? Ja uważam akurat, że i święto kobiet i mężczyzn to jest debilizm i tym bardziej w pracy nie powinno się być w jakikolwiek sposób zobowiązanym żeby dawać prezenty z tej okazji. Jak ktoś chce to niech daje, ale takie wymuszanie na innych żeby też dał to jest bez sensu.
PonadgabarytowaStara: Nie wiem skąd tyle historii. Jestem szefową, 8 marca dostałam ładny bukiet kwiatów, wszystkie dziewczyny po tulipanku, po kawałku ciasta dla wszystkich i wspólna kawa pracownicza. A dziś? Kupilysmy facetom po dużej milce i małej buteleczce danielsa do posączenia wieczorem, znowu całym zespołem wypiliśmy kawę. To jest taki szok i niedowierzanie?

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@truskafa: przecież napisała to z anonimowego więc jak niby te fejm punkty mają trafić do adresata? Jak już pojawi się jedna normalna to zaraz przyleci taka jak ty i dla zasady będzie ją #!$%@?ć xD
Choć z końcówką zdania się zgodzę, takie "święta" należałoby obchodzić w domu, nie gdzieś między obcymi ludźmi, których nie łączy nic więcej niż czas pracy.