Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, jest problem, postanowiłem z synem lvl 7 pooglądać w sobotę Władcę Pierścieni, #rozowypasek był cały dzień u siostry.
Od dwóch nocy młody budzi się w nocy, płacze i sika w łóżku, dzisiaj rano miał biegunkę i jest cały blady. Żona wnerwiona nie odzywa się do mnie. Nie wiadomo czy do lekarza brać czy co. Boje się, że jeszcze jakąś inbę przez to będę miał... Co zrobić? #zonabijealewolnobiega #problem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603d60ddada392000b186a87
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: mi i bratu, jak miałem z 8 lat, stara puszczała w niedzielę rano horrory nagrane w sobotę w nocy, typu piątek 13-go i takie tam z lat 80-tych stare dobre filmy, sceny z siekierą w głowie itp., ale później się okazało, że zacząłem w nocy latać po mieszkaniu, chyba lunatykowałem, oczywiście niczego nie pamiętałem rano i byłem zdziwiony bardzo, mimo że mnie budzili z tego transu, dopytać o co cho,
@AnonimoweMirkoWyznania: nakarmiłeś najmocniejszy i najsłabszy punkt dziecka czyli wyobraźnię.

Chwilowo sprawę trzeba przetrwać.
Potem przepracować i zidentyfikować co było takie traumatyczne.
U mnie był problem z 4 latkiem po tym jak nad domem 50m nad ziemia przeleciał mi myśliwiec na pełnej #!$%@? bez ostrzeżenia....