Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech mi ktoś powie, że różowe nie lecą na wygląd to go wyśmieję.
Jestem lvl 28, 178cm tak obiektywnie 6/10. Nie jestem Brad Pitt, ale chodzę na siłownie, sylwetka sportowa.
Od ponad 6 lat siedzę komercyjnie w tym magicznym ♯programowanie i jestem już ♯programista15k
Ponadto ogarniam krypto i giełda więc wpada z tego praktycznie druga pensja.
Auto 4 letnie volvo kombi, kawalerka w kredo.
Ostatnie pół roku zarywałem do #rozowypasek lvl 24 ktory jest obiektywnie 8-9/10, gadało się świetnie. Laska nie jest głupia bo studiuje na lekarskim.
I co, wolała wybrać chada który jest 9/10 i na tym kończą się jego plusy. Znam typa, pracuje za najniższą krajową w jakimś gówno korpo robiąc tabelki w excelu.
Piszę bo właśnie wrzucają słodkie fotki na insta a mi się chce płakać.
Koniec
#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6033e411daa9ae000aa882a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 51
Morda to wszystko. Mam 176cm i dodatkowo sylwetkę V i laski normalnie na mnie lecą, dzisiaj wbiłem na imprezę po siłce to jeszcze nie znały mojego imienia, a już łapały mnie za dupę. Tak parę postów wcześniej pisałem, że jestem mentalcelem, ale z każdym wyjściem do ludzi wychodzę na prostą. Największym problemem gości, których genetyka nie obdarowała wzrostem jest brak pewności siebie. Jak wzrostak do Ciebie dymi to mu #!$%@? pierwszy i
@Nesther: Typowe dla manletów. Podskakują zawsze do wysokich i próbują ich atakować przez swój kompleks. Dlatego właśnie nie ruchacie. Próbujecie dziewczynom na siłę pokazać, że jednak jesteście mężczyznami. Ty też nigdy nie ruchałeś, manlecie. Jakiś pijany tłusty paszkwil się o Ciebie otarł na ciemnej sali i na tym polegało to "łapanie za dupę lasek".
Po swoich perypetiach życiowych wiem, że bajki oraz powieści fantasy mówią prawdę o podłych i złośliwych krasnalach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:

Za niska pozycja społeczna i nadal zbyt słaby stan majątkowy żeby dobra dupa chciała wziąć cię na betabankomat i jednocześnie chodzić na częste schadzki z panem Chadem (no niestety w twoim przypadku to nieuniknione). Trzeba coś więcej niż ponadprzeciętne dochody i kawalerka w kredycie.

Na ten moment proponuje panu pakiet mini, 5/10 samotna matka z dzieckiem, oczywiście w pakiecie znajduje się też pan Chadlite zaglądający do waszego małżeńskiego łoża, już
Próbujecie dziewczynom na siłę pokazać, że jednak jesteście mężczyznami


@Blackfyre: Tak robią mężczyźni z kompleksami i często Ci wysocy jak przegrywają na argumenty, to grożą użyciem siły. Ci niscy udający silnych są szybko sprowadzani na ziemię, a silni pomimo różnicy wzrostu dają sobie radę z nadętymi wzrostakami i zyskują w oczach grupy.

Po swoich perypetiach życiowych wiem, że bajki oraz powieści fantasy mówią prawdę o podłych i złośliwych krasnalach i dobrych,
@Blackfyre: typie ja napisałem tam, że jak wysoki ma wąty, to by nie być #!$%@?ą, bo pod względem wzrostu dominujeciebnad nami. Dalej nie czytam, czarna, kompleksów leczyć.nie muszę, każdy rzeźbi w tym co ma - także XD
Jak wzrostak do Ciebie dymi to mu #!$%@? pierwszy i połóż go na glebę. W parterze go zniszczysz jak umiesz się bić. Zawsze znajdą się laski koło 160-170cm, a nawet równe wzrostem były zainteresowane, którym wzrost nie przeszkadza, tylko ciężej jest je spotkać, ale nie ma się co poddawać.


@Nesther: Aż tak często ktoś do ciebie dymi? Nie wiem w jakim wy się towarzystwie obracacie. Ostatnim razem kiedy biłem się z