Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie wiążcie się z laskami zapatrzonymi w obcokrajowców, bo kopną was w tyłek przy pierwszej lepszej okazji. Dla nich zawsze będziecie drugą opcją. Moja była oglądała jakieś azjatyckie seriale. Nie zwracałem za bardzo na to uwagi, seriale jak każde inne. Dopóki w pracy nie zatrudnili jakiegoś żółtka. Szybko się zakręciła wokół niego, a mnie zostawiła jak psa. Dwa lata życia poszło się walić.
Jeśli widzicie, że laska wzdycha na widok żółtka, czarnego, turka czy innego egzotycznego, wiedzcie że nie będziecie z taką szczęśliwi. One traktują Polaków jak gorszy sort i po cichu liczą na związek z zagranicznym.
#logikarozowychpaskow #p0lka #zalesie #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #bekaztwitterowychjulek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60313bf8267126000a8762e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: brzmi jak fejk, ale znam osobiście taką laske, popuszcza szpary każdemu azjacie, obojetnie jaki by to nie był odpad genetyczny, a jej siostra bzyka się z każdym kto ma ciemniejszą skóre, zdarzają się takie i nie ma sie co śmiać xd
  • Odpowiedz