Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Robię aktualnie w #niemcy na magazynie z kolesiem z #nigeria o imieniu Usman xD Usman nie wiem czemu mnie wyraźnie lubi. I chociaż jak przystało na stereotypowego murzyna chłopak nie jest zbyt robotny, to ma wielkie marzenia xD Chce oszczędzić dość ojrasów i wrócić w chwale do swojej murzyńskiej wioski, gdzie wybuduje dom, znajdzie dobrą murzyńską kobitę i napłodzi z nią tyle murzyniątek ile się tylko da xD Raz mu powiedziałem pół żartem, pół serio co myślę o białych kobietach, a szczególnie naszych narodowych witaminkach #p0lka to aż mu się oczy zaświeciły i od tej pory mnie namawiam, żebym poleciał z nim na wakacje do Nigerii to mi znajdzie dobrą żonę - jak sam ciągle podkreśla dziewice, nie to co te europejskie wywłoki xD Do tego gdy do tego wraca zawsze bardzo lubi podkreślać wielkość ud i cycków nigeryjskich kobiet :D

Jak myślicie, lecieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #chwalesie #chwalesie #afryka #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60204412863b1f000a13084f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 28
Raz mu powiedziałem pół żartem, pół serio co myślę o białych kobietach, a szczególnie naszych narodowych witaminkach #p0lka to aż mu się oczy zaświeciły i od tej pory mnie namawiam, żebym poleciał z nim na wakacje do Nigerii to mi znajdzie dobrą żonę - jak sam ciągle podkreśla dziewice, nie to co te europejskie wywłoki xD Do tego gdy do tego wraca zawsze bardzo lubi podkreślać wielkość ud i cycków nigeryjskich kobiet