Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dostęp do pewnej 17-letniej dziewczyny. Nie jest za ładna, ale nie jest też odstraszająca. Generalnie mogę ją ruchać kiedy chcę. I jak chcę, bo ona chce żebym ją traktował jak szmatę, pluł do mordy, bił itp. Wychowywała się bez taty. Każdy dojazd w dwie strony do niej kosztuje mnie 20zł (70km autem), gumki 3szt, około 10zł i maxigra (sildenafil) około 15zł. Czyli 45zł to koszty operacyjne pojedynczego ruchania tej małolaty. Plus jakiś napój to 50zł.
Opłaca się tak jeździć dla samego ruchania? Dziewczyna kompletnie mnie nie pociąga, ale nie rucham w ogóle, bo nie chce mi się niczego szukać i uważam to za taki worek treningowy. Co sądzicie, warto to ciągnąć?
#sex #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffa44e77bef0f000aeb244e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: ruchaj ile wlezie. I nawet nie przejmuj się głupotami które pisze jakas moralciota wyżej że wykorzystujesz ją. Nie wyruchasz jej ty to zrobi to ktoś inny, od razu sobie kogoś znajdzie. Także jeżeli możesz to ładuj ile wlezie, tylko uważaj żeby nie zalać. No i nagraj może kilka razy jak się zgadza żeby ją tenteges żeby jej nie odwaliło i nie oskarżyła cię o gwałt czy coś, bo mają nasrane