Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki z #programowanie, doradźcie w sprawie pracy.

Mam 3.5 roku doświadczenia jako programista java (+ okazjonalnie angular). Zarobki: 13k netto na b2b (nie wiem czy to dobrze czy słabo?). Pracę dotychczas zmieniałem co roku, w obecnej (branża bankowa) chciałem zostać dłużej żeby nie skakać po firmach co chwilę i nie szarpać się z wdrażaniem w nowe rzeczy. Ale...
nie podoba mi się tu gdzie jestem. Ciągłe ciśnienie, chaos, jakieś terminy, zadania z dupy - codziennie kończę dzień #!$%@? na maksa.
Radzicie męczyć się w obecnej firmie czy szukać na wiosnę nowej? Pracodawcy nie patrzą krzywo na takie częste zmiany pracy? Sam jestem na siebie zły że się wpakowałem w taką kupę, ehh

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc5ffc91831d2000bfc144d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

Szukać nowej roboty mimo częstych zmian w CV?

  • Szukaj nowej 82.9% (34)
  • Siedź gdzie jesteś przynajmniej ze dwa lata 17.1% (7)

Oddanych głosów: 41

  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: stawkę masz w normie IMO, pracę zmieniałem podobnie jak ty i za dużo pytań nie było, kiedyś siedziałem 2 miesiące w jednej firmie i o to mi truli dupę więc wywaliłem to z linkedina i CV i mam spokój. Pracę zmień ale zrób dobre rozeznanie i nie bierz pierwszej lepszej oferty. Na żadne patologie się nie zgadzaj, pracujesz 8h pon-pt a terminy i inne pierdoły to nie twój problem i