Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacznę od tego że mam problem z marihuaną. Dla niektórych może to być zabawne, przecież to w ogóle nie uzależnia itp. Niestety uzależnia a ja jestem tego najlepszym przykładem. Zacząłem palić 5lat temu w technikum, okazyjnie, ze znajomymi. Sam przypalałem rzadko bo szkoda mi było pieniędzy na to. No i przez pieniądze postanowiłem sam się za to wziąć.
W czerwcu pierwszy raz w życiu wziąłem się za uprawę, która okazała się największym moim błędem w życiu. Wyrosło ok. 240g. Zbiory były 12września i od tamtego dnia palę codziennie. Mam już osobiście dość tego, chcę przestać palić ale ta ilość jest tak ogromna że chyba z rok by mi to zajęło.
Zbieram się sam w sobie żeby wziąć te całe zielsko wrzucić do pieca i trzymajcie kciuki żebym w końcu to zrobił bo mam już osobiście dość wstawać z rana łudząc się że ten dzień będzie inny a ostatecznie o 9rano zaczynam walić wiadro :(

PS. Do żadnego ośrodka nie pójdę bo zwyczajnie nie mam czasu na to. W tygodniu studiuje, weekendami pracuje.

#marihuana #narkotykizawszespoko #uzaleznienia #wykopjointclub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5faced5349aa69000b708b32
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10