Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka przykładów z mojej okolicy co robi #pogotowie #lekarze #szpitale #sor
Dwa zawały w mojej miejscowości. Do obu przyjechali po 5h już po fakcie. Rodzina po 2 tygodniach dostała wiadomość, że śmierć z powodu #covid19. Druga rodzina jeszcze nic nie dostała, ale było to później więc może dostaną.
Skierowanie od lekarza z ostrą kamicą nerkową, ból nie do wytrzymania od 2 tygodni. Żaden ze szpitali w okolicy nie chce przyjąć. Znajomy z tym był i był świadkiem przywiezienia prywatnym samochodem facet z poparzeniem całej połowy ciała, skóra spalona z ubraniem. Nie wiadomo czy jakiś wybuch czy jakiś kwas. Nie chcą przyjąć w żadnym szpitalu, jeździ z nim po okolicy od kilku godzin. Nawet pierwszej pomocy nie chcieli mu udzielić, nic.
Kolejny przykład, udar. Zdrętwiała dłoń jadą do szpitala nie chcą przyjąć. Na drugi dzień problem z mową i niedowład całej ręki, nie chcą przyjąć dopiero po zrobieniu mega awantury przy, której chcieli wzywać policję (osoba towarzysząca powiedziała żeby wzywali żeby zobaczyli w jakim stanie odmawiają przyjęcia), jeden lekarz się wychylił z gabinetu i zgodził się przyjąć. Badania i okazało się, że udar i wysłali szybko karetką do innego szpitala.
Powiedzcie, że to już nie jest #!$%@?***ństwo. Czy szpitale dostały odgórny zakaz przyjmowania ludzi z czym innym niż #koronawirus ?
Jestem w szoku po tym co usłyszałem od znajomego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9f1b450860c8092cf49988
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 5
Powiedzcie, że to już nie jest #!$%@?*ństwo. Czy szpitale dostały odgórny zakaz przyjmowania ludzi z czym innym niż #koronawirus ?

Jestem w szoku po tym co usłyszałem od znajomego.


@AnonimoweMirkoWyznania: Miejsca na pacjentów koronawirusowych powstały przez zabranie ich z innych oddziałów. Karetki które wożą kowidowców, to sa zwykłe karetki.

A system opieki zdrowotnej był minimalny na potrzeby standardowych przypadków. Więc jak Rząd** zabrał pulę miejsc i środków transportu (czyli zmiana