Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dwa dni temu pojawił mi się jakiś twardy guzek w pachwinie o średnicy około 1 cm, który mnie lekko boli jak go naciskam. Do jakiego lekarza powinienem się z tym udać? Normalnie pewnie poszedłbym do internisty i tam dostałbym skierowanie, ale nie wiem w sumie jak teraz wygląda sytuacja z przychodniami przez tą koronę, a i też nie chcę czekać miesiąca na wizytę u specjalisty, więc wolę się udać od razu do odpowiedniego lekarza prywatnie. Trochę się tym stresuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ktoś z Was miał coś takiego?

#zdrowie #medycyna #lekarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9965ec0860c8092cf491ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? internistów, dzwon do rodzinnego niech wystawi skierowanie na usg węzłów chłonnych, albo idz prywatnie na usg. Tylko dowiedz się gdzie potrafią zrobić usg węzłów bo to trudniejszy rodzaj badania. Jak Białystok to ja cię mogę zbadać. I myj częściej pisiora/ vaginu bo to zazwyczaj odczynowe zapalne węzły, nic groźnego samo przejdzie. Ale usg trzeba zrobić żeby sprawdzić czy biopsji nie zrobić. Zbadać, chodzić, obserwować
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja miałam, pytałam tutaj na wykopie i pisali mi, że prędko do lekarza. Zniknelo totalnie jakoś po miesiącu ¯_(ツ)_/¯ oczywiście nie radzę iść moja droga, ale znam nasz NFZ i rodzinny przepisze ci pewnie tylko jakas maść i w sumie prawdopodobnie zanim się doczekasz w kolejce na wizytę gdziekolwiek to już zejdzie
  • Odpowiedz
OP: @joks

może zrobił Ci się tylko tłuszczak ale oczywiście nie ma co bagatelizować i dobrze jest się poradzić i spotkać, żeby zostało to obejrzane


Też mi się wydaje, że to jakiś tłuszczak, ale Google zasugerowało miliard różnych chorób i się trochę zestresowałem

@rebahr

Masz pewnie powiększone węzły chłonne. Antybiotyk i będzie gitara.


Tylko to tak bez powodu? Nic szczególnego ostatnio nie robiłem i nie miałem czegoś takiego nigdy w przeszłości
  • Odpowiedz