Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kilka ha nieruchomosci pod Warszawą. Dzis z ciekawosci sprawdziłem MPZP i na mojej działce pojawiła sie jakas droga i wytyczone małe działeczki przerywaną linią. Wszedzie widze znaczniki MN, z jakimis dziwnymi znaczkami z przodu, o co tutaj chodzi? To w wiekszosci grunty rolne. Nie byłem tam z 10 lat bo nie mam czasu. Sami zaproponowali jakis podział? #nieruchomosci, zdj dla uwagi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f92b20fc53de577b9aae9af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam kilka ha nieruchomosci pod Wars...

źródło: comment_1603524700HZ6KH0J1YoQnyyiYVRW0mG.jpg

Pobierz
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: gmina uchwaliła mpzp i cala wies teraz bedzie mogla byc zabudowana. Do mapki zawsze jewt jeszcze opis. MN to pewnie bedzie, zabudowa jedno rodzinna. Drogi sa pewnie dopiero na planie i jeszcze nie zrobione. Mozesz przekształcić działkę wziac geodete i porobić działki. Na takich wsiach to pewnie minimalny rozmiar dzialki to 1 tys metrow a cena za metr od 30 do 100 zl. Cena zalezy od wielu czynników. Całkiem dobry
@AnonimoweMirkoWyznania: przerywana linia to pewnie oddzielenie klasy gruntu a nie podział. Działki pewnie zmieniły przeznaczenie z rolnych na mieszkaniowe takze teraz tylko geodeta i niech dzieli na kawałeczki albo ewentualnie całosc sprzedać. Ostatecznie nic nie sprzedawać i czekac az wzrosnie na wartości. Ziemia w Polsce jeszcze jest niedowartościowana także w najblizszych 5 latach 100% mozna zarobić na luzie. Są miejsca gdzie w 2-3 lata rośnie o 100 %.
@augusto-mises: mam. Niedawno przez moją działkę stawiano kable i próbowano mnie ubezwłasnowolnić xD miałam bekę. Ogólnie wszystko poszło ok, ale może być, że firmie x nie udało się dotrzeć do opa to poszli przez sąd i zrobili bez niego. Powinien się pozglaszac do urzędu gminy czy gdzieś tam i spytać co się #!$%@?.