Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tutaj jakies #rozowypasek #rozowepaski ktore uzywaja wkladki domacicznej? Zadowolone jestescie z tego sposobu #antykoncepcja ?
Niestety nie moge brac pigulek a #prezerwatywy nie lubie, wiec chyba mi zostaje tylko miedziana #wkladkadomaciczna
Czy bede mogla uzywac #tampon #tampony majac taka wkladke?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8e8611605297c54a62d23f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu nie możesz brać tabletek? Wiele razy to słyszę, a okazuje się, że to tylko zdanie ginekologa który albo nie ma wiedzy, albo próbuje naciągnąć na np. wkładkę czy coś innego, na czym lepiej zarobi.
Generalnie wkładki są przeznaczone dla kobiet rodzących. Ale u nieródek też się sprawdzą, ginekolog przy usg potrafi to ocenić czy budowa fizjologiczna na to pozwala i nie będzie problemów. Są też specjalne mniejsze wkładki dla
@AnonimoweMirkoWyznania: ???? nie kumam co piszesz
jesteś debilem, że nie rozumiesz, że chodzi o kobiety które nie rodziły i które rodziły?
Co do tampona to dodam jeszcze, że przy wkładkach można nawet odbywać stosunek czy używać zabawek.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie możesz używać pigułek, to wkładka nie będzie mogła być hormonalna, tylko mechaniczna. Mam ten sam problem i zastanawiam się od dawna, ale każda znajoma mi kobieta, która miała (4 takie przypadki w bliskim otoczeniu) borykała się z bardzo długimi, bolesnymi miesiączkami (praktycznie pół cyklu z krwawieniem) i dlatego sama po prostu się boję, z chęcią też poczytam jakąś opinię od doświadczonej różowej.
@Krabonara: Pytanie czemu nie możesz metody hormonalnej używać?
Kolejna rzecz, każda metoda, mimo, że hormonalna działa trochę inaczej. I tak hormonalne tabletki mogą być nieskuteczne z niektórymi lekami, ale hormonalne wkładki/zastrzyki/implanty/krążki są normalnie skuteczne. W każdym z tych metod są różne te hormony i różnie działają. Tak samo tabletki mają różne składy, czasem nie podejdzie kilka różnych, aż w końcu trafi się na takie co nie powodują praktycznie żadnych skutków ubocznych.