Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy 30 lat to wiek, gdzie już nie ma szans na znalezienie dziewczyny? Zostaje tylko po rozwodzie lub z dzieckiem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8c4b34605297c54a62cdf3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania albo młode pipy(jak masz styl, hajs i nie przeszkadza Ci gówno w głowie)
Do związków to mamuśki (jeśli chcesz być wykorzystywany)
Lub ew starsze babki do jakiegoś fwb(ale musisz mieć gadane i jakoś się prezentować, no i w łóżku dobry musisz być(+większy sprzęt) xDDD
PustaObywatelka: One mają duży wybór to wybiorą takiego z kasą, własną hawira, golodupiec marne szanse, mówię to oczywiście o związku. Zawsze można pozapierzac kilka lat za granicą wegetujac, pytanie czy warto się zacharowywac dla p0lki xD a na takie luzne relacje pewnie się jakaś nawinie, ale musisz się przygotować ze będzie pieprzyc Ci, ze gowno masz, a sam ona pewnie nic nie ma majątku xD

Zaakceptował: LeVentLeCri
Czy 30 lat to wiek, gdzie już nie ma szans na znalezienie dziewczyny? Zostaje tylko po rozwodzie lub z dzieckiem?


@AnonimoweMirkoWyznania: przecież sporo kobiet w wieku 25-28 dopiero zaczyna myśleć o ustatkowaniu się, wybór jest jeszcze dość spory

laski tak do 24 to mają raczej jeszcze miłostki w głowie, a nie coś poważnego
ZepsutyTyran: Ja mam 40 lat, pracuję na przeciętnym stanowisku, nie mam auta i mieszkania a jestem w związku z kobietą 23-letnią. Ładna, inteligentna dziewczyna i potrzebowała kogoś kto ją wyrwie z patologicznego środowiska. Nie jestem sponsorem, bo nie mam z czego. Jestem na swój sposób zaradny, podobno dobry w łóżku. Mieszkamy razem. Oboje praca przeciętna. Z seksem na początku było dla niej trudno. Ja mam bardzo sprawny instrument, ale ona była
ŻarliwyEskimos: ZepsutyTyran

teraz jest fajnie jeszcze, ale jak będziesz koło 50-tki, to już sprzęt nie ten, będziesz dużo mniej atrakcyjny, a ona w wieku 33 lat jeszcze w kwiecie wieku. Sama mam 23 lata i myślałam o związku z takim 39 latkiem, ale zauważyłam, że nie ma z takim przyszłości. Teraz fajnie, bo facet w tym wieku potrafi być mega męski i atrakcyjny, szczególnie jak nie łysieje, ale potem szybko leci
MętnyTygrys: @ŻarliwyEskimos

Dlatego mówię, że nie mam spiny, a co będzie potem to mnie nie martwi. Ale z jednym przesadziłaś: 33 lata i kwiat wieku. Wiele kobiet w tym wieku ma już bardzo niskie libido, a i wyglądają zdecydowanie gorzej od mężczyzn w tym samym wieku.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua