Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co robić, gdy kobieta bardzo naciska na zaręczyny? Temat wracał wiele razy, odkładany (mamy oboje 25 lvl). Mi się nie spieszy do tego i nie czuję się gotowy do czegoś tak odpowiedzialnego. Jej się z czasem włączył jakiś instynkt biologiczny czy coś i chce się zaręczyć (ślub później), bo ona czuje, że musi i wszystkie koleżanki mają to za sobą. Teraz po wizycie na weselu już kompletnie zaczął się szantaż emocjonalny, że "musi być tu i teraz". Czy jest sensowne wyjście z tego, czy da się ją uspokoić, żeby miała oczekiwania adekwatne do moich możliwości i żeby jej aż tak nie zależało?

#zwiazki #zareczyny #slub #kobiety #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f846092605297c54a62bf22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 134
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Zmienić kobietę albo powiedzieć jej to samo co ty nam tutaj, że nie czujesz się gotowy na taki krok.

Nie daj się szantażować i żyj zgodnie ze swoimi przekonaniami. Dziś się zgodzisz na niechaciany ślub, jutro na niechciane dziecko.

Zapytaj jej czy papier z urzędu zmieni wasze uczucia wobec siebie? Czy zgodzi się na ślub z intercyzą? Dlaczego chce tego ślubu właśnie teraz?

Mój kuzyn był dwa lata z jak
Spychanie tematu doprowadzi do tego, że w końcu z Tobą zerwie i tyle.


@Kerrigan: Czyli w sensie Albo pierścionek, albo zrywamy?
Brzmi mocno materialistycznie

przecież ona ma prawo myśleć o tym zwiazku poważnie


@Kerrigan: Czyli poważne jest DOMAGANIE SIĘ pierścionka, a nie to co się czuje do tej drugiej osoby?

#!$%@? tam, że dobrze mi z nim jak nie ma co koleżankom pokazać w robocie_

Moj kolega byl zareczony