Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk. Jak to jest, że nagle powszechne stało się coś, co przecież niczym nowym nie jest?

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#tatuaze #tattoo #rozowepaski #modadamska #logikarozowychpaskow #przemyslenia #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6dbe00f49ad326e7b1b36a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
O co chodzi z tymi tatuażami w Pols...

źródło: comment_16010282795LGWM61jzDWxqDFVa6VWMQ.jpg

Pobierz

Czy umówiłbyś się z dziewczyną, która ma tatuaż?

  • Tak 70.2% (1647)
  • Nie 29.8% (700)

Oddanych głosów: 2347

  • 144
Jak to jest, że nagle powszechne stało się coś, co przecież niczym nowym nie jest?

@AnonimoweMirkoWyznania: Może dlatego że na przestrzeni ostatnich lat branża tatuatorska bardzo mocno się rozwinęła i nie są to już tatuaże robione (potocznie mówiąc) "na kolanie" u ziomka w domu z igłą ze strzykawki, a profesjonalne studia z najwyższą jakością, sterylnością w których pracują prawdziwi artyści w swoim fachu. Jeszcze z 10 lat temu tatuaże były uznawane
@AnonimoweMirkoWyznania: O co chodzi z tymi spodniami u kobiet? Wam też się rzuca ile dziewczyn obecnie nosi spodnie? Mam wrażenie, że od jakiś 50-60 lat, 90% lasek musi, ale to musi nosić spodnie. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już spodnie ma, albo planuje nosić, a poznaję kobiety z różnych środowisk. Jak to jest, że nagle powszechne stało się coś, co przeciez niczym nowym nie jest?
niochland - @AnonimoweMirkoWyznania: O co chodzi z tymi spodniami u kobiet? Wam też s...

źródło: comment_1601030164t0pI2II59nnkLiDRN6Rjnn.jpg

Pobierz
O co chodzi z tymi spodniami u kobiet? Wam też się rzuca ile dziewczyn obecnie nosi spodnie? Mam wrażenie, że od jakiś 50-60 lat, 90% lasek musi, ale to musi nosić spodnie. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już spodnie ma, albo planuje nosić, a poznaję kobiety z różnych środowisk. Jak to jest, że nagle powszechne stało się coś, co przeciez niczym nowym nie jest?


@niochland: Ale cię poniosło xD
do tatuaży, z którymi nic już nie możesz zrobić


@Silly_Alpaca: ale twoje postrzeganie tatuaży sprzed 20 lat jest gdzieś tam 20 lat wstecz

można
- przerobić tatuaż
- laserowo usunąć
Also jak lubisz nosić swoją ulubioną czerwoną kieckę to chyba ją nosisz często. Ja mam swoje ulubione czarne spodnie, które noszę jak jest okazja i tak samo traktuję tatuaże. Moda i tyle ¯\_(ツ)_/¯

Sam nie mam tatuaży, ale mam #!$%@? jajca