Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sprytnie zakomunikować obecnym klientom mojej firmy dla których świadczę usługi, że będę odchodził z firmy, ale jak chcą to jestem do wziecia/wynajęcia bezpośrednio? Mam z nimi dobry kontakt, ale nie gadamy za często o tego typu sprawach.
#pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6d7920f49ad326e7b1b318
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
@goodOldSaracen no to w zamian masz pewnie extra wypłatę po zwolnieniu.
Do dziś kisnę jak mój były Janusz zaczął wciskać umowy o zakazie konkurencji w trakcie i po ustaniu umowy. Ja i większość powiedziała mu żeby #!$%@?ł, a jeden powiedział że ok, ale po rozwiązaniu umowy on oczekuje 3/4 obecnego wynagrodzenia za brak konkurencji. No i Janusz się zgodził, podpisali, a po miesiącu Michał się zwolnił, zaczął brać kasę za nic, a
Nie ma to jak odejść i ukraść klientów


@pablosik: Co to znaczy ukraść? Klientów nikt nie zmusza, skoro wolą iść za pracownikiem to znaczy że nie wnosisz żadnej wartości dodanej w świadczoną usługę więc klient i wykonawca pozbywają się pośrednika biorącego hajs za nic. A potem oburzenie, tak było super, 300% przebicia na pracowniku a ten #!$%@? w końcu się zorientował i "ukradł" klientów xD