Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc mirasy tytaj różowy lekko po 20. Pisze z anonima bo nie mam tutaj konta. Z gory zakladam ze zadna pasta ani zarzutka. Siedzi mi troche na lbie to wszystko dlatego musze wyzalic sie z glupoty jaka zrobila. Nie prosze nikogo o wapolczucie nad moja glupota ale musze gdzies to wyrzygac z siebie. Nie zasluguje na pewno na lincz ale na pochwale tez nie. Ogolnie odwalilam taka glupote ze glowa mala pod wplywem emocji i bardzo bardzo dużej ilosci alkoholu (nie usprawiedliwiamnie to w ogole) zblizylam sie intymnoe z kolesiem ktorego poznalam w wakacje i znam go bardzokrotko, co więcejgosciu ma dziewczynę (ktorejnie kocha i w ogole z nia nie siedzi z twgo co wnioskujesiebie sam raczej tez nie lubi). Gniecie mnie sumienie na milion roznych spoaobow moze dlatego ze jestem ta mityczna #dziewica z wykopu ktora raczejw przypadku swojego zycia intymnego jest konswrwatywna i powsciagliwa i pierwszy raz zdarzyl mi sie bliski kontakt intymny z facetemdo tego stopnia. Krotka pilka on chcial petting i cos wiecej ja sie nie chcialam zgodzic dlatego nie bylo nawetmowy o zdjęciu spodni, natomiastpo alkoholu jak poluzowaly lejce zabawilismy sie w pieszczoty - jednostronny seksoralny (na nim ja nie chcialam mimo ze on nie mial z.tym problemu wrecz chcial). Jak otrzdzwialam na drugj dzien czulam nuewtivrazalbw wyrzuty sumienia, nawet myslalam zevy zrobicsibie krzywde ale stwuerdzilam, ze to najlatwiejsze co moze byc i powinny mnie zzerac wyrzuty sumienia, a nie powinnam uciekac do najlatwiejszych srodkow wyjścia. W kazdym razie jak emocje ostygly to moze to i dla was smieszne ale kontaktowalam sie z księdzem(bylsm chowana w bardzo relugijbej rodzinie i stad tez czuje, ze czystosc jakkolwiek pojeta byla duzym elementem mojejosobowości, tozsamoaxi tak jakby a teraz stracilam czesctego czegos przez sama siebie). Bardzo dlugo miwrzylam sie tez z zaburzeniami ocenywartosci własnej osoby pomimo bycia atralcyjna. Uwazalam sie kiedys za osobe z nieladna twarza (przez okrws dorastania, ze sredniej dziewczynki mialam ogromny przeskok do bardzo dobrze wyglądającej młodejkobiety i widzialam tez jak diametralnie inaczej ludzie mnie traktowali). Niekotrzy ze wzglesu na kobiecy strój w jakim chodze mogluby pomyslec ze jestembardzo otwarta w tych sprawach ale ja nawetnigdy w zycou nie mialam chlopaka. Seksu tez nie uprawialam pomimo ze mialam wiele okazji i mozliwosci to nie chcialam a tu wydarzylo sie cos takiego. Tak jakby nie wiem jak to ocenic wyszla na swiatlo dzienne moja #!$%@? natura? Zawsze kierowalam sie w zyciu wydaje mi sie dobrymi zasadsmi moralnymi a teraz takie cos. Ksiadz powiedzial mi ze trzeba sie otrzepac i zyc dalej i ze nic strasznego sie nie stalo i ze Bog wszystkim wybacza. Pytanie tylko czy ja jestem dobie w dtanie sama wybaczy. Bardzo bliska mi osoba kiedys w klotni powiedziala do mnie (pomimo ze nie uwazalam sie za lepsza a wrecz przeciwnie zmagalam sie z samotnoscia przez dluga czesc mojego zycia bo nie kreca mnie powierzchowne relacje) cytuje "a ty uwazasz sie za swieta tylko dlatego ze jeszcze dupy nie dalas?" Nigdy w zyciu sie za swieta ani lepsza nie uwazalam, nie mam nic do ludzi z ons i przygodnymi relacjami boli mnie to ze osoba z ktora doszlo do zblizenia miedzy nami nie pociaga mnie w ogole fizycznie (dlatego czulam opory przed wiekszym zbluzeniem) a tym vardziej psychiczne. Dochodzi jeszcze druga kwestia juz nie szacunku do siebie ale do zwiazku pomimo ze jest pomiedzy nimi relacja czysto kondumpcyjna i sie nie kochaja to i tak brzydzi mnie fakt tego co zrobilam. Blackpille i przegrywy incele i wszyscy inni a szczegolnie kobiety nie linczujcie mnie. Czy powinnam czuc to ogromne ovrzydzrnie do siebie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f67f024f49ad326e7b1a82c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Czy powinnam sie siebie brzydzic?

  • Tak 37.0% (50)
  • Nie 63.0% (85)

Oddanych głosów: 135

  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: A #!$%@? tam, nie znam się to się wypowiem: Pewnie jeszcze nie raz w życiu będziesz miała takiego właśnie kaca moralnego. Tak już bywa, nie zawsze podejmuje się mądre decyzje. A co do tej bliskiej osoby to też pogódź się z faktem że inni będą Ci obrabiać dupę za plecami. Witamy u progu dorosłości. A jak wiadomo na powitanie najlepszy jest soczysty kop w dupę.
@Chlebek_Pyszny: alkohol robi to na co masz ochotę.
Sny też pokazują twoje słabości i czego twój organizm chce. Wstydliwość i rozsądek blokuje różne rzeczy na trzezwo. To oczywiste.
Różowa ma to olać bo życie pokaże że i tak było warto.
Później życie da jej takiego kopa że to, to tylko jakiś pyłek
@yorimo: nie no xD Alkohol to #!$%@? yebana uwalniające zwykle zwierzęce instynkty wyłączające logiczne myślenie, już widzę jak alkohol pokazuje, że np. chcesz #!$%@? w mordę jakiemuś randomowi, który ci w niczym nie zawinił ale dać dupy kolesiowi, którego widzisz pierwszy raz na oczy, alkohol uwalnia w człowieku wewnętrzne zwierzę a nie pokazuje to na co człowiek ma ochotę
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma pwpodu. Mowie to jako osoba wierzaca.
Dla Twojego przyszelgo faceta nie bedxie to mialo znaczenia czy obciagnelas jednemu czy dwom. Póki ta liczba zamyka sie w jedno cyfrowej liczbie zaden facet nie poczuje wstretu do Ciebie.
Co do samej siebie coz. Zrobilas cos czego zalujesz. Tutaj nnie ma dobrej rady. Wyciagnij wnioski na przyszlosc i nie rob wiecej dwa razy tego samrgo bledu. Czyli seksy po alkoholu. To