Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jestem zapisany do endokrynologa ale przyszla wizsyte mam dopiero w grudniu 2021, a nie mam pieniedzy bo bieda student here zeby prywatnie biegac.


@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawdę #!$%@?, jak czytam coś takiego to nawet bym Cię nie opluł.
Idziesz do randomowej roboty na 12h, przecież tyle jest zleceń na grupach i już masz 200zł na wizyte do endokrynologa.

Ja rozumiem wszystko ale tak walić w #!$%@? bo jesteś leniwym gnojem to już nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Bez wizyty u Endokrynologa i USG nie dowiesz się co to dokładnie. Może ginekomastia, może po prostu problem z gruczołami sutkowymi(ja tak miałem, leczenie tabletkami o ile pamiętam bo kilka lat temu), albo twój organizm ma tendencje do trzymania tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej, sam również tak mam, choć nie wygląda to u mnie aż tak źle, no to poza rozbudową mięśni piersiowych i dalsze chudnięcie by się tego pozbyć,
@AnonimoweMirkoWyznania: na oko wysoka prolaktyna i niski testosteron, idz prywatnie do endo najlepiej już z kompletem badań.

Jeśli czujesz się zmęczony może masz niedoczynność tarczycy albo hashimoto to też może wpłynąć negatywnie na testosteron.

TSH, ft3, ft4, testosteron, prolaktyna, estrogen - co najmniej
Dodatkowo: ACTH, LH, FSH, kortyzol

Serio jak nie chcesz marnować życia i wyzdrowieć idź prywatnie. Szukaj endo w większych miastach, ogarniętego. W małych miastach trudno znaleźć dobrego.