Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże, nie ma dnia żebym nie dziękował że wyjechaliśmy na #emigracja .

Zarabiamy na ręke 5x więcej, życie kosztuje tyle samo (oprócz wynajmu), ludzie uśmiechnięci, politycy normalni, praca ciekawa (a nie jakiegoś korpo niewolnika w SSC), auta tanie, jedzenie jest ok.

Nie pamiętam żebym kiedykolwiek był tak szczęśliwy! Jak czytam o tych wszystkich podatkach w Polsce, o 65% kraju które jest bierne zawodowo lub jak to PIS stosuje nepotyzm na sterydach to mi się morda śmieje :D

Jeszcze troche i nowe obywatelstwo. Czy wróce? Za pare lat może wróce, ale tylko na chwile by wykupić pare kamienic.

#pracbaza #korposwiat #polska #podatki

A i jeszcze jedno - NIKT ale to nikt kto wyjechał z Polski nie wróci do tego kraju obs** gow* przez emeryturą. Po co?

I ostatnie. napisałem że 65% jest bierne bo 15% spoleczeństwa to dzieciaki do 15 rz. pozniej mamy 50% spoleczenstwa powyżej 15 która w ogóle nie pracuje i do tego dorzucić 6% bezrobotnych. Ah nie ma to jak 35% ludności utrzymuje pozostałe 65% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61d58ef49ad326e7b19bf3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 36
OP: @niktotalny: ale w dupie mam czy dzieciaki zasuwaja czy nie. chodzi mi o procent spoleczenstwa ktore pracuje versus ktore nie pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie oczekuj że się dowiesz od takiego wysrywo pisarza xd


a to mozesz sobie wsadzic gleboko zawistny polaczku

@push3k-pro: na zachod europy. jak dostalem prace? Wysylajac CV.

@Sudo_exit: zachod europy . 150k euro rocznie

Ten komentarz został dodany
@AnonimoweMirkoWyznania: Pękające dupy bo zarabiasz 150k euro rocznie? xD Gratulacje. Nadal uważam, że nie zarabiasz 5x więcej niż osoby na takim stanowisku jak Twoje w Polsce. To ty się musisz dowartościowywać pisząc takie populistyczne wysrywy i narzekasz na polskie robactwo... Biedny twój umysł, oj biedny...