Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#prawo #policja #bekazpodludzi #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Gdy miałem 16 lat w wakacje zostałem "brutalnie" pobity i skradziono mi portfel i telefon. Wracałem po nocy do domu z ogniska i zaczepiło mnie dwóch kolesi, jak się okazało oni mieli wtedy 22 lat. Co prawda jeden Mateusz stał tylko biernie i się przyglądał a drugi Adam pobił mnie do nieprzytomności za nic - przesiedziałem miesiąc w szpitalu a goiłem sięc chyba z 3 miechy. Sprawa oczywiście trafiła na policję ale jak to nasz wymiar sprawiedliwości, mimo z wskazaniem kto to zrobił, sprawa się nie rozwiązała bo nie było świadków i dowodu. Teraz mam 26 lat a Adam 32 lata, sporadycznie sprawdzałem jego profil na fejsbuku co się z nim dzieje. Dzisiaj go spotkałem na parkingu z dzieckiem (gówniak jakies 8 lat) i podszedłem do niego:
- pamiętasz mnie ?
nie
- nie pamiętasz jak z 10 lat temu mnie pobiłeś do nieprzytomności i okradłeś ?
nie, co ty gadasz..
- poczekam sobie jak twój dzieciak trochę podrośnie, zobaczymy czy to takie przyjemne będzie.

Typ po kilku godzinach piszę mi na fejsie co może dla mnie zrobić ?
Co byście doradzili ??
- żeby się zgłosił na policję
- czy jakiś hajs za zadość uczynienie ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5fbc938679b6c666e7c1e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 86
DiabelskiBrowar: @abel-tasman: czlowieku a czy ja to powiedzialem chlopakowi ?? On nawet tego nie slyszal. Czy ty serio myslisz ze za x lat bym kogos pobil ?? Liczylem tylko na reakcje, ze typ mi wywali w ryj a ja bezkarnie w akcie samoobrony bede mogl jego glowa przemodelowac mu samochod. Niestety w ogole nie zareagował

Zaakceptował: Precypitat
OP: @BarkaMleczna:
Patrz wyżej, wziąłem sobie to pobicie do serca. Zacząłem uprawiać sporty walki, siłownia, praca fizyczna, praktycznie jestem 2 razy większy od Adama. Ciekawe jaki on bym wtedy cwany, jak śmiał się prosto w twarz do mojego ojca że "#!$%@? mu zrobimy i tak #!$%@? za granicę".
W takim razie, poproszę go grzecznie aby opublikował w jakiejś gazecie albo na swoim profilu przeprosiny z opisem całej sytuacji i co
OP: @login-jest-zajety:

tylko czekałem na jego agresywna reakcję, już nie wyglądam jak 10 lat temu, to pobicie wziąłem sobie do serca. Teraz ten typek był 2 razy mniejszy odemnie, dodatkowo 8 lat trenuje krav mage, z chęcią bym się z nim skonfrontował.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat
@kodecss to nie fizycznie od tego. To że go pobili spowodowało, że skoczył ze słupa z liniami wysokiego napięcia i chyba złapał tam kabel czy coś takiego i miał przypaloną rękę.

@AnonimoweMirkoWyznania takie sytuacje czy nawet mniej fizyczne mogą wejść poważnie na psychikę i nikt tego nie zrozumie, kto nie był w choć trochę podobnej sytuacji.