Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam #prawojazdy już ponad rok, ale ruszanie pod górę z ręcznego wciąż zajmuje mi dużo czasu (wychodzi zawsze najwyżej za drugim razem, ale kilkadziesiąt sekund zajmuje mi przygotowanie się, ustawienie i sam manewr). Jak sygnalizować ludziom za mną, że ruszenie chwilę mi zajmie? Światła awaryjne są OK? Inb4: nigdy się nie stoczyłem nawet 20 cm i nie spowodowałem innych zagrożeń. #motoryzacja #samochody #polskiedrogi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5fbbeb8679b6c666e7c1e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: naucz się ruszać ze sprzęgła, to jest o wiele łatwiejsze xD na pewno nie włączaj awaryjnych, bo Cię zaczną omijac i dopiero się zrobi niebezpiecznie.

Ogólnie to ja nie wiem jak można trąbić na kogoś, kto nie umie ruszyć pod górkę. Nic to nie da, a spowoduje, że ktoś się jeszcze bardziej zestresuje i mu będzie szło jeszcze gorzej. A jak stoisz za kimś, to ewidentnie widać jak auto gaśnie
@koeskoes: Ile zajmuje puszczenie hamulca i naciśnięcie gazu? 0.3sek? Jednocześnie puszczasz sprzęgło.
Jakie puszczanie sprzęgła żeby auto stało w miejscu? Tak można się bawić na kursie a nie w życiu.