Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki, chcę zrobić mały "eksperyment" na tinderze - zrobić profil "przegrywa" z całkiem dobrą gadką i zobaczyć jakie będzie miał powodzenie przez 2 tygodnie. Może podzielę się wynikami na wypoku, ale pewnie coś już takiego było, więc nie będę Wam zawracał głowy. Tylko no właśnie, pojawia się kwestia zdjęcia - gdzie mogę zdobyć zdjęcie osoby w wieku ~20 lat z np. #tradzik i #zakola? Oczywiście tak żeby nikt się później nie dowalił o wykorzystanie wizerunku. Myślałem żeby wziąć jakąś fotkę z thispersondoesnotexist.com, ale tam ciężko takiego "przegrywa" znaleźć, a pryszczy nie potrafię dorobić w programie graficznym. Są jakieś inne tego typu stronki?

#przegryw #tinder #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5fab9a8679b6c666e7c1c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
OP: @kulfon_sciekozyj: generalnie to chcę zrobić ten test dla znajomego, który trochę problem z trądzikiem ma, zakola niestety też i się chłopak powoli załamuje. Z tego powodu jest coraz bardziej nieśmiały mam wrażenie, bardziej zamknięty na nowe znajomości, ale jak już się "przyzwyczai" to zachowuje się tak jak zawsze. Próbuję go zachęcić, że jak nie irl to niech chociaż tutaj spróbuje, ale cały czas twierdzi, że i tak żadnej pary
@AnonimoweMirkoWyznania a nie myślisz, że to zdemotywuje kolegę? Wiesz, on pewnie teraz myśli że chociaż mu fajny charakter został. Jak życie zweryfikuje że nie to się chłopak załamie. A propo tego trądziku i zakoli. Też kiedyś miałem trądzik i wystarczyło brać 3-4 miesiące antybiotyki i przeszło, a trądzik miałem straszny. To nic nie kosztuje bo na NFZ poszedłem. Potem laserem usunąłem bilzny (700 zł to też nie jakiś majątek nie do zdobycia)
@V3ntu: hej, co prawda blizn po tradziku nie mam, ale mam inna, zapewne prostrza do leczenia i mniejsza blizne. Tak sie zastanawiam nad laserem.. ile w Twoim przypadku wyszło serii? Zadowolony z efektow?
@Fifka23 ja miałem tylko jedną serię na twarz i dało fajny efekt. Zazwyczaj się chyba robi z 3-4 ale ja tego nie potrzebowałem. Jak kiedyś będę mieć czas i hajs to zrobię zrobię buzię na gładko. Teraz jakoś mocno mi to nie odejmuję uroku xd kiedyś to sobie wyolbrzymialem ale jak powiedziałem dziewczynie ze mam przez to kapleksy to powiedziała że musi podjeść na mniej niż pół metra żeby dostrzec jakikolwiek cień
@V3ntu: jasne, właściwie to jest rak, ze tylko siebie najsurowiej się ocenia xD ja chcialabym sprobowac laseru ew czegos laczonego. Skoro hajs jakis jest, sa sposoby na to to czemu by tego nie robic :D
To super na Ciebie podzialalo po 1 sesji. Ale pewnie ha efekt koncowy czekales msc?
@Fifka23 może jakoś super nie podziałało. Myślę, że bardziej podziałało to że ludzie serio na to nie zwracają uwagi jak ogólnie dbasz o siebie. A skutki uboczne to zaczerwieniona twarz przez 2 tygodnie. Efekty są fajne dopiero po 3-4 zabiegach. Mi po jednym wystarczy bo zmniejszyły się o +- 20-30%