Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej potrzebuje rady
Za 2 miesiące kończy mi się umowa o pracę , pracuje od dwóch lat w firmie produkcyjnej jako planista produkcji, niestety ze względu na covida nie znajdzie sie dla mnie etat (umowa na zastępstwo + branza lotnicza, niestety szura obecnie na dnie) , mam opcje przejść do firmy z branży automotive, niestety na niższe stanowisko (tez logistyka, ale praca związana z przeliczaniem dostaw i wszystko z tym związane z obsługą w systemie czyli przyjęcia, wydania itd). Wszystko fajnie, ale oferuja mi 2500 netto... Co boli, biorąc pod uwagę ze świeżynka w tematach nie jestem. Ale ze względu na obecna sytuację nie bardzo mam alternatywy na coś lepszego. Z kolei liczę na to, ze gdy wkręcę się w struktury z czasem uda mi się awansować lub przejść do interesujacego dzialu. I teraz pytanie, co zrobić w mojej sytuacji, należy pamiętać ze za dwa miesiące będę bez dochodu a wspomniana oferta jest pewnikiem na dłużej
#praca #pracbaza #pytanie #pieniadze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5e7e588679b6c666e7bf6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

Co wybrać

  • Brać te fuchę 48.0% (24)
  • Szukać nadal czegoś lepszego 52.0% (26)

Oddanych głosów: 50

  • 10