Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy aż tak można udawać kogoś kim się nie jest? Mieliście kiedyś taką sytuację? Poznałam chłopaka, buzia mu się nie zamykała. Był bardzo rozgadany i czułam, że mam z nim świetny kontakt. Od jakiś dwóch miesięcy on praktycznie się nie odzywa. Jedziemy autem i jak ja się nie odezwę to ta cisza może trwać całą drogę (przetestowałam). Jak idziemy na spacer to on robi to samo. Nic się nie odzywa, wygląda jakby szedł sam, a nie z kimś. Pare razy mu powiedziałam jak naciskał na spacer, że równie dobrze mogę iść sama bo on się i tak do mnie nie odzywa. On do mnie "jak to nie przecież gadam". On w ogóle nie widzi problemu. Czy można udawać takiego dynamiczniaka, żeby pokazać się z jak najlepszej strony, a potem już być sobą? I to całkiem inną osobą? On mnie ciągle namawia na te spotkania, ale ja już nie mam ochoty bo czuję się znudzona. Nic się u niego w życiu nie zmieniło, problemów nie ma, dlatego myślę że on tylko udawał i czuję się oszukana. Jedyne co to jak wypije alkohol to jest rozgadany. Tak to grobowa mina i cisza..po co ja się mam spotykać z kimś kto się wcale nie odzywa? Jest to conajmniej dziwne. Tak się mocnej relacji nie zbuduje. Jakie jest wasze zdanie?

#zwiazki #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5cad8c8679b6c666e7bbdb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: To normalne. Na początku nawijasz bo masz o czym, bo to nowość, bo rodzą się pytania, a potem nawijasz albo o tym co obecnie, albo o jakichś wspólnych zainteresowaniach.

Coś mnie się wydaje, że ich nie macie. A jak jesteście zwykłymi, nudnymi ludźmi to nie będzie za wiele gadki bo ile można gadać jaka pogoda, że noga do operowania, czy inne takie bzdety.

Z Twojego opisu nie widzę też byś
@AnonimoweMirkoWyznania: nie żebym się czepiał, ale jak prowadzi samochód to się skupia na drodze i obserwowaniu innych debili który prawo jazdy znaleźli w paczce chipsów, a ty chcesz żeby się rozpraszał i cię zabawiał rozmową.