Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w temacie #tinder #badoo - takie pytanie.
Jestem różowym, zarabiam 5,5 k netto., level 27. Mieszkam sama od 3 lat. Kilka miesięcy temu rozstałam się z niebieskim i zaczęłam się rozglądać - a że praca zdalna i "nieśmiałość" mocno mi ograniczają kontakt z nowymi ludźmi, to robię to na tych portalach. Czy według Was to jest okej, że szukam faceta w moim wieku lub lekko starszego (min 26, max max 36 lvl), patrząc też na to czy akurat mieszka sam i czy ma w miarę dobrą pracę w okolicy moich zarobków?

Wiem że jest tutaj mnóstwo wpisów "loszki patrzą tylko na hajs", ale jestem w sytuacji gdy sama go mam i nie chcę być czyjąś sponsorką, na pewno nie na początku relacji - byłam raz w związku z facetem zarabiającym minimalną i było to dość niekomfortowe, że albo płaciłam za całe wyjście, albo siedzieliśmy w domu. Podział pół na pół jest fajny, ale fajnie jak obie strony mogą sobie na to pozwolić. Jestem ciekawa jak Wy to odbieracie, bo ciągle czytam tylko o sytuacji gdy to różowa zarabia minimalną, a niebieski musi pilnować by go za mocno nie wydoiła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5a91058679b6c666e7b913
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś na pewnym standardzie życie, to chcesz miec chłopaka, przy którym będziesz czuć sie dobrze. To całkowicie normalne, że takiego będziesz szukać. Myślenie jest wypaczone dopiero w momencie, w którym się zakochasz, ale odrzucisz gościa bo np za mało zarabia
byłam raz w związku z facetem zarabiającym minimalną i było to dość niekomfortowe, że albo płaciłam za całe wyjście, albo siedzieliśmy w domu

Fajnie, a gdy facet na to narzeka to go wyzywanie od przegrywow, #!$%@?, "prawdziwego mężczyznego stać zabrać na kolację swoją kobietę"


@AnonimoweMirkoWyznania: ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeszcze niedawno był o tym wpis i wypominany był gościowi materializm.
@pekniety_tapczan: ja pizgałem w szkołę kamieniami i kijami na zmianę, nigdy się nie uczyłem w tym #!$%@? systemie i jakoś jestem dzisiaj kierownikiem tych, którzy przepisywali coś byle mieć ocenę, ja miałem średnią poniżej 3 bo nigdy ale to nigdy nie robiłem nic ponad to, żeby przejść, a umiem 2 języki obce i mam wiedzę większą od tych debili co ślęczeli w szkole. Szkoła to nie wyznacznik kolego
@AnonimoweMirkoWyznania no ciekawy temat dla mnie od drugiej strony. Ja jako #programista20k przez krótką chwilę liczyłem, że znajdę na Tinderze, badoo czy innej apce ogarniętą laskę, która zarabiałaby chociaż 1/4 tego co ja, czyli taką, która:

- nie jest na tyle tępa, że jedyne co potrafi to pracować na jakie w Lidlu albo w sklepie z ciuchami. Wiadomo, że nie musi być informatykiem, może być młodsza, więc i początek kariery - ogólnie