Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Życie jednak bywa przekorne. 30lv. Będąc 3 lata w związku nie chciałem słyszeć o dzieciach i ślubach. Najważniejsze było dla mnie pogranie sobie po pracy, posiedzenie na necie i świety spokój a posiadanie dziecka zrójnowałoby mój świat. Aż się doigrałem. Różowa (30lv) po 3 latach zerwała tłumacząc, że ona nie może tak dłużej stać w miejscu i tracić czas. Zaraz znalazła sobie nowego na sympatii i jest teraz z nim w związku. A mi rozwalił się świat. Nagle od czasu zerwania (miesiąc) nie mam ochoty w ogóle grać i siedzieć na komputerze. Szwędając się ulicami zwracam uwagę jak rodzice bawią się ze swoimi dziećmi i ... zacząłem im zazdrościć. Coś we mnie pękło, zacząłem rozumieć że przesiadywanie przed monitorem nie ma żadnego sensu. Zrozumiałem, że jednak fajnie by było mieć kogoś, komu możnaby coś przekazać. Jednak zrozumiałem to wszystko za późno i teraz nie wiem czy kiedykolwiek znajdę kogoś takiego jak ona. Puenty nie będzie, ale jestem ciekawy czy ktoś ma podobne doświadczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #rozstanie #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5a6d5e8679b6c666e7b8bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: wręcz przeciwne. Moja eks nigdy nie chciała mieć dzieci czy nawet brać ślubu kościelnego. Ale po 4 roku związku coś się zaczęło zmieniać i nagle postanowiła że albo to zmieniami albo sie rozstajemy. Wybrałem to drugie. Gdyby nie to to bym prawdopodobnie zmieniał pieluchy, a ona miałaby argument by resztę też zmieniać pod swoje dyktando. Nie żałuję. Dla faceta życie zaczyna się około 30stki.
ŁadnyEsteta: Dobrze zrobiłeś. 8 mc temu urodził nam się syn. Planowany przez obie strony. Wywalił życie do góry nogami (nie jest to dla nas zaskoczenie), niby grzeczny - na tle opowiadań kategorii horror - ale i tak nie ma na nic innego czasu. Wieczorami jak idzie spać to jesteśmy tak wyprani że nie ma sił. Tylko coś zjeść i spać.
Nie warto... Życie staje się koszmarem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Nie warto... Życie staje się koszmarem.


@AnonimoweMirkoWyznania: ciekawe jaki procent ludzi tak w glebi duszy zaluje posiadania dzieci... Wiecie, tych "kocham swoje dziecko, ALE...."

oho, Piotruś Pan zorientował się, że jest Piotrusiem Panem. Tylko następnej dziewczynie nie zmarnuj 3 lat życia xD


@Kerrigan: z ciekawosci, uwazasz posiadanie dzieci za bardziej dorosle niz nie posiadanie ich?
oho, Piotruś Pan zorientował się, że jest Piotrusiem Panem. Tylko następnej dziewczynie nie zmarnuj 3 lat życia


@Kerrigan: a jego różowa to co?

Po 3 latach związku, znaleźć nowego chłopaka w miesiąc?

No nieźle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DryfWiatrowZachodnich: nie oceniam tego w takich kategoriach (natomiast ewidentnie OP takie skojarzenia wzbudza: "granie w gry, siedzenie na necie, święty spokój"), ale nie można zaprzeczyć że większość kobiet ma taką biologiczną potrzebę i trudno się dziwić jego dziewczynie, że zakończyła relacje, która nie rokowała. Nie można mieć pół dziecka. Albo oboje chcą, albo nie. @Kotniepies: widocznie kryzys był już wcześniej, tylko o tym nie mówiła. Co jest złego w tym,
widocznie kryzys był już wcześniej, tylko o tym nie mówiła. Co jest złego w tym, że znalazla osobę, która chce tego samego? Ma prawo ułożyć sobie życie


@Kerrigan: po 3 letnim związku? W miesiąc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaja sobie robisz czy jesteś jakimś trollem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może pogadaj z nią. Może wróci skoro problem się rozwiązał.

@StrangeTrails:
Imho słaba opcja. Musiałby mocno zmienić styl życia, a to nie jest wcale proste, bo człowiek przyzwyczaja się do wygodnego życia. Dziecko to jest coś co wywraca do góry nogami życie każdego, jest to olbrzymi stresor i chyba tylko silny instynkt sprawia, że nie zabijamy (na ogół) gówniaków w miesiąc po urodzeniu xD