Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie byłam ładną dziewczyną, a po 30stce z poniżej przeciętnej dziewczyny z wyglądu zamieniam się w brzydką kobietę. Takie życie, no ale męża mi szkoda, koledzy się pożenili z ładnymi dziewczynami i nawet po 10 latach to nadal są urodziwe kobiety, a jak wyglądam jak pokemon, za duży nos, pierwsze zmarszczki, małe oczy, szeroka twarz, obwisłe policzki. Młodość jeszcze nadawała mi jakiegoś wątpliwego uroku, teraz z każdym rokiem wyglądam coraz bardziej jak brzydka stara baba. Cośtam podziałam z makijażem i medycyną estetyczną, ale cudów nie osiągnę, więc moje pytanie jest takie - Czy coś jeszcze mogę zrobić, co miałoby realny wpływ na bycie postrzeganą na bardziej atrakcyjną niż jestem? czy np. zgrabne wysportowane ciało chociaż trochę ratuje dla was taką sytuację?
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f58c3348679b6c666e7b506
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 62
ZbożowyWładca: @Haerbin: może żadna ładniejsza go nie chciała, albo on nie miał odwagi startować do tych, które mu sie podobały. Różnie w życiu bywa, ocywiscie nie twierdze, że tak jest u OP chodzi mi tylko o twoje stwierdzenie, ze jakby mu sie nie podobała to by się z nią nie ozenił. Faceci niestety nie maja takiego pola manewru jak kobiety w temacie wyboru partnerki, czesto ci mniej atrakcyjni biora pierwsza
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli mowa tylko o wyglądzie - to po prostu dbaj o siebie, ubieraj się ładnie - nie tylko 'do ludzi', paznokcie, włosy i konicznie uśmiech na ustach i pozytywne nastawienie do życia wypisane na twarzy. A ta całościowo to jest wiele czynników - w wieku 30 lat już nie tylko chodzi ruchanie - po prostu bądź partnerem przez duże "P", takim który w każdym obszarze potrafi wnieść coś od siebie.